Motor Gücü (En Yüksek):
Emiş Tipi:
Toz Torbası:
Yok
Toz Kapasitesi:
Siklon Filtre:
Var
EPA/HEPA Filtre:
Var
Hareket Yarıçapı:
11 m
Kablo Uzunluğu:
8 m

Arnica Tesla Premium ET14301 Elektrikli Süpürge Fiyatları

Arnica Tesla Premium Mor 750 W Toz Torbasız Süpürge Et14301

Satıcı: Teknodeposu

7.716,30 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

1 7716.30
Arnica Tesla Premium ET14301 750 W Toz Torbasız Elektrikli Süpürge mor

Satıcı: teknodeposu

9.797,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

2 9797.00
Arnica Tesla Premium ET14301 Mor Toz Torbasız 750W Elektrikli Süpürge

Satıcı: mevlanadiyarı | 9254 yorum

9.858,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

3 9858.00
Arnica TESLA Premium Elektrikli Süpürge - Toz Torbasız Turbo Fırçalı Süpürge - Mor

Satıcı: Online Elektronik

9.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

4 9999.00
Arnica Tesla Premium ET14301 Mor Toz Torbasız 750W Elektrikli Süpürge

Satıcı: bakucuzaal | 9254 yorum

10.462,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

5 10462.50
Arnica Tesla Premium ET14301 750 W Toz Torbasız Elektrikli Süpürge mor

Satıcı: OnurluYapıMarket

10.922,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

6 10922.50
Arnica Turbo Fırçalı Halı Döver Başlık Tesla Premium Toz Torbasız Sessiz Elektrikli Süpürge Mor

Satıcı: Bizegel

16.010,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

7 16010.20
Arnica Turbo Fırçalı Halı Döver Başlık Tesla Premium Toz Torbasız Sessiz Elektrikli Süpürge Mor

Satıcı: Real Shop

18.510,24 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

8 18510.24

Arnica Tesla Premium ET14301 Elektrikli Süpürge Fiyat Geçmişi

Arnica Tesla Premium ET14301 Elektrikli Süpürge Temel Özellikleri

Yok
Var
11 m
8 m
Su Haznesi:
Yok

Arnica Tesla Premium ET14301 Elektrikli Süpürge Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

DONANIM

TASARIM

FİLTRELEME

• EPA/HEPA Filtre Var
• EPA/HEPA Cinsi H13
• Siklon Filtre Var
• Diğer Filtreler Motor Koruma Filtresi

ÖLÇÜLER

• Kablo Uzunluğu 8 m
• Hareket Yarıçapı 11 m

Arnica Tesla Premium ET14301 Elektrikli Süpürge Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.