Motor Gücü (En Yüksek):
Emiş Tipi:
Toz Torbası:
Yok
Toz Kapasitesi:
Siklon Filtre:
Var
EPA/HEPA Filtre:
Var
Hareket Yarıçapı:
11 m
Kablo Uzunluğu:
8 m

Arnica Tesla Premium ET14302 Elektrikli Süpürge Fiyatları

Arnica ET14302 Tesla Premium Toz Torbasız Elektrikli Süpürge Yeşil

Satıcı: EFE FARUK AVM | 9254 yorum

9.281,40 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

1 9281.40
Arnica ET14302 Tesla Premium Toz Torbasız Elektrikli Süpürge Yeşil

Satıcı: Hepsiburada | 9254 yorum

9.299,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

2 9299.00
Arnica Tesla Premium Et14302 Toz Torbasız Elektrikli Süpürge Yeşil

Satıcı: LuraTürkiye

9.626,80 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

57 dk önce

3 9626.80
Arnica ET14302 Tesla Premium Toz Torbasız Süpürge yesil

Satıcı: luraturkiye

9.715,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

45 dk önce

4 9715.50
Arnica Tesla Premium ET14302 Toz Torbasız Elektrikli Süpürge Yeşil

Satıcı: özcanhome

9.870,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

5 9870.00
Arnica Tesla Premium ET14302 Toz Torbasız Elektrikli Süpürge Yeşil

Satıcı: AkkoçMakina

9.890,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

6 9890.00
Arnica Tesla Premium Yeşil ET14302 750 W Toz Torbasız Süpürge

Satıcı: LURA TÜRKİYE

9.941,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

15 dk önce

7 9951
Arnica Tesla Premium Yeşil Toz Torbasız Süpürge ET14302

Satıcı: LuraTürkiye

10.070,40 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

25 dk önce

8 10070.40
Arnica ET14302 Tesla Premium Toz Torbasız Süpürge yesil

Satıcı: EfeFarukAvm

10.377,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

45 dk önce

9 10377.50
Arnica Tesla Premium Yeşil ET14302 750 W Toz Torbasız Süpürge

Satıcı: Cazip Alışveriş

12.089,07 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

44 dk önce

10 12089.07
Arnica Tesla Premium Et14302 Toz Torbasız Elektrikli Süpürge Yeşil

Satıcı: TAŞARAVM

14.676,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

57 dk önce

11 14676.10

Arnica Tesla Premium ET14302 Elektrikli Süpürge Fiyat Geçmişi

Arnica Tesla Premium ET14302 Elektrikli Süpürge Temel Özellikleri

Yok
Var
11 m
8 m
Su Haznesi:
Yok

Arnica Tesla Premium ET14302 Elektrikli Süpürge Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

DONANIM

TASARIM

FİLTRELEME

• EPA/HEPA Filtre Var
• EPA/HEPA Cinsi H13
• Siklon Filtre Var
• Diğer Filtreler Motor Koruma Filtresi

ÖLÇÜLER

• Kablo Uzunluğu 8 m
• Hareket Yarıçapı 11 m

Arnica Tesla Premium ET14302 Elektrikli Süpürge Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.