Motor Gücü (En Yüksek):
Emiş Tipi:
Toz Torbası:
Yok
Toz Kapasitesi:
Siklon Filtre:
Var
EPA/HEPA Filtre:
Var
Hareket Yarıçapı:
8 m
Ses Seviyesi:
71 dB

Arnica Tesla ET14310 Elektrikli Süpürge (750 W) Fiyatları

Arnica ET14310 Tesla Torbasız Süpürge Kırmızı

Satıcı: Özarslan Grup | 309 yorum

7.400,35 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

1 7400.35
Arnica Tesla Et14310 Toz Torbasız Süpürge

Satıcı: Özkan AVM

7.921,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

2 7921.00
Arnica ET14310 Tesla Torbasız Süpürge Kırmızı

Satıcı: Zeki Elektronik | 309 yorum

7.957,35 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

3 7957.35
Arnica Tesla ET14310 Toz Torbasız Süpürge

Satıcı: ÖZKAN AVM

7.974,40 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

9 dk önce

4 7974.40
Arnica Tesla Elektrikli Süpürge Et14310

Satıcı: SEFA HOME

8.633,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

5 8633.00
Arnica Tesla ET14310 750 W Toz Torbasız Elektrikli Süpürge kirmizi

Satıcı: ozkanavmmagazalari

8.650,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

6 8650.00
Arnica Tesla Kırmızı Toz Torbasız Süpürge Elektrikli Süpürge

Satıcı: Netoc

8.780,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

7 8780.00
Arnica Tesla Torbasız Süpürge Kırmızı

Satıcı: Netoc

9.180,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

8 9180.00
Arnica Tesla Elektrikli Süpürge Et14310

Satıcı: SEFA HOME

9.228,80 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

9 dk önce

9 9228.80
Arnica Tesla ET14310 750 W Toz Torbasız Süpürge

Satıcı: SEFA HOME

9.486,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

10 9486.00
Tesla Kırmızı Toz Torbasız Süpürge Elektrikli Süpürge

Satıcı: ElektroToptan

11.520,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

11 11520.00

Arnica Tesla ET14310 Elektrikli Süpürge (750 W) Fiyat Geçmişi

Arnica Tesla ET14310 Elektrikli Süpürge Ürün Ailesi

Arnica Tesla ET14310 750 W Elektrikli Süpürge 750 W 7.400,35 TL
Arnica Tesla Premium ET14300 750 W Elektrikli Süpürge 750 W 9.696,31 TL

Arnica Tesla ET14310 Elektrikli Süpürge (750 W) Temel Özellikleri

Yok
Var
8 m
71 dB
Su Haznesi:
Yok

Arnica Tesla ET14310 Elektrikli Süpürge (750 W) Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

DONANIM

TASARIM

FİLTRELEME

• EPA/HEPA Filtre Var
• Siklon Filtre Var

ÖLÇÜLER

• Hareket Yarıçapı 8 m

Arnica Tesla ET14310 Elektrikli Süpürge (750 W) Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.