Motor Gücü (En Yüksek):
Emiş Tipi:
Toz Torbası:
Yok
Toz Kapasitesi:
Net Ağırlık:
10.85 kg
Ses Seviyesi:
78 dB
Su Haznesi:
Yok

Arzum AR4075 Pronto Lux 2‘si 1 Arada Elektrikli Süpürge Fiyatları

Arzum AR4075 Pronto Lux 2‘si 1 Arada Dikey Elektrikli Süpürge 800W, 1,5 L Toz Haznesi, Mürdüm

Satıcı: Arzum | 448 yorum

1.799,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

23 dk önce

1 1799.90
Arzum AR4075 Pronto Lux 2‘si 1 Arada Dikey Elektrikli Süpürge 800W murdum

Satıcı: Arzum

1.799,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

22 dk önce

2 1799.10
Arzum AR4075 Pronto Lux 2‘si 1 Arada Dikey Elektrikli Süpürge 800W, 1,5 L Toz Haznesi, Mürdüm

Satıcı: OZMUS AVM | 448 yorum

1.812,57 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

23 dk önce

3 1812.57
Arzum Ar4075 Pronto Lux 2'Si 1 Arada 800 W Dikey Süpürge

Satıcı: Derkashop

1.957,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

4 1957.10
Arzum Elektrikli Dik Süpürge AR4075

Satıcı: Arzum

1.973,91 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

26 dk önce

5 1973.91
Arzum Elektrikli Dik Süpürge AR4075

Satıcı: MEB TEKNOLOJİ

2.133,03 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

26 dk önce

6 2133.03
Arzum Ar4075 Pronto Lux 2'Si 1 Arada 800 W Dikey Süpürge

Satıcı: MEB TEKNOLOJİ

2.135,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

7 2135.10
Arzum AR4075 Pronto Lux 2‘si 1 Arada Dikey Elektrikli Süpürge 800W murdum

Satıcı: mebteknoloji

2.199,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

22 dk önce

8 2199.00
ARZUM AR4075 PRONTO LUX DİKEY ELEKTRİKLİ SÜPÜRGE

Satıcı: EFEFARUKAVM

2.231,04 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

9 2231.04
Arzum Ar4075 Pronto Lux 2'Si 1 Arada 800 W Dikey Süpürge

Satıcı: Derka Shop

2.387,24 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

10 2387.24
Arzum Pronto Lux 2'Si 1 Arada Dikey Elektrikli Süpürge Mürdüm Rengi

Satıcı: Derka Shop

2.399,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

11 2399.00

Arzum AR4075 Pronto Lux 2‘si 1 Arada Elektrikli Süpürge Fiyat Geçmişi

Arzum AR4075 Pronto Lux 2‘si 1 Arada Elektrikli Süpürge Temel Özellikleri

Yok
10.85 kg
78 dB
Yok

Arzum AR4075 Pronto Lux 2‘si 1 Arada Elektrikli Süpürge Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

DONANIM

TASARIM

• Tutma Kolu Var
• Kablo Var
• Kablo Sarıcı Manuel
• Park Pozisyonu Dikey

ÖLÇÜLER

• Net Ağırlık 10.85 kg

Arzum AR4075 Pronto Lux 2‘si 1 Arada Elektrikli Süpürge Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.