Motor Gücü (En Yüksek):
Emiş Tipi:
Toz Torbası:
Yok
Toz Kapasitesi:
Siklon Filtre:
Var
EPA/HEPA Filtre:
Var
Kablo Uzunluğu:
5 m
Ses Seviyesi:
77.8 dB

Arzum AR4072 Clean Force Elektrikli Süpürge Fiyatları

Arzum AR4072 Clean Force Blue Cyclone Filtreli Toz Torbasız Elektrikli Süpürge mavi

Satıcı: OVAAVM

4.410,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

1 4410.00
Arzum AR4072 Clean Force Blue Cyclone Filtreli Elektrikli Süpürge Mavi

Satıcı: TAŞARAVM

6.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

7 dk önce

2 6509
AR4072 Clean Force Blue Cyclone Filtreli Elektrikli Süpürge - Mavi - Siyah - Mavi

Satıcı: MAGNUM | 228 yorum

6.509,91 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

3 6509.91
Arzum AR4072 Clean Force Blue Cyclone Filtreli Toz Torbasız Elektrikli Süpürge - Mavi - Beyaz

Satıcı: MAGNUM

6.509,91 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

4 6509.91
Arzum Clean Force Blue Cyclone Filtreli Torbasız Elektrikli Süpürge 890W Mavi -

Satıcı: OVA MAGAZALARI

6.599,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

5 6599.00
Arzum Ar4072 Clean Force Blue Cyclone 890 W Toz Torbasız Süpürge

Satıcı: TAŞARAVM

8.010,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

6 8010.00
Arzum Clean Force Blue Cyclone Filtreli Torbasız Elektrikli Süpürge 890W Mavi -

Satıcı: YETKİLİBAYİİ

8.490,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

7 8490.00
Arzum AR4072 Clean Force Blue Cyclone 890W Elektrikli Süpürge

Satıcı: TAŞARAVM

8.526,30 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

8 8526.30
Arzum AR4072 Clean Force Blue Cyclone Filtreli Toz Torbasız Elektrikli Süpürge mavi

Satıcı: mucizefarkı

9.749,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

9 9749.00

Arzum AR4072 Clean Force Elektrikli Süpürge Fiyat Geçmişi

Arzum AR4072 Clean Force Elektrikli Süpürge Temel Özellikleri

Yok
Var
5 m
77.8 dB
Su Haznesi:
Yok

Arzum AR4072 Clean Force Elektrikli Süpürge Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

DONANIM

TASARIM

FİLTRELEME

• EPA/HEPA Filtre Var
• EPA/HEPA Cinsi H12
• Siklon Filtre Var
• Diğer Filtreler Sünger

ÖLÇÜLER

• Kablo Uzunluğu 5 m

Arzum AR4072 Clean Force Elektrikli Süpürge Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.