Motor Gücü (En Yüksek):
Emiş Tipi:
Toz Torbası:
Yok
Toz Kapasitesi:
Pil Voltajı:
Şarj Süresi:
4 saat
Çalışma Süresi:
Ses Seviyesi:
79 dB

Arzum AR4205 Magiclean Power Şarjlı Süpürge Fiyatları

Arzum Ar4205 Magiclean Power Dikey Şarjlı Süpürge (outlet) Outlet/2.El Fiyatı 7.699,30 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

1 7699.30
Arzum Magiclean Power AR4205 Şarjlı Dikey Süpürge Hediyeli

Satıcı: Morlimans | 1 yorum

11.159,07 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

25 dk önce

2 11159.07
Arzum AR4205 Magiclean Power Gri Dikey Şarjlı Süpürge

Satıcı: bilerekal | 38 yorum

11.399,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

3 11399.00
Arzum Magiclean Power Ar4205 Şarjlı Dikey Süpürge

Satıcı: TAŞARAVM

13.349,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

51 dk önce

4 13349.10
Arzum Ar4205 Magiclean Power Dikey Şarjlı Süpürge Gri

Satıcı: TAŞARAVM

13.949,07 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

5 13949.07
Arzum Ar4205 Magiclean Power Dikey Şarjlı Süpürge - Gri

Satıcı: TAŞARAVM

14.549,03 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

6 14549.03
Arzum AR4205 Magiclean Power Dikey Şarjı Süpürge

Satıcı: YETKİLİBAYİİ

15.990,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

7 15990.00
Arzum Ar4205 Magiclean Power Dikey Şarjlı Süpürge - Gri Garantili

Satıcı: YETKİLİBAYİİ

15.999,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

8 15999.90
Arzum Magiclean Power Ar4205 Şarjlı Dikey Süpürge Gri

Satıcı: MARMARA STORE - Turkcell Mağazası

19.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

9 19999.00

Arzum AR4205 Magiclean Power Şarjlı Süpürge Fiyat Geçmişi

Arzum AR4205 Magiclean Power Şarjlı Süpürge Temel Özellikleri

Yok
4 saat
79 dB
Su Haznesi:
Yok

Arzum AR4205 Magiclean Power Şarjlı Süpürge Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

DONANIM

TASARIM

FİLTRELEME

• Diğer Filtreler Sünger

Arzum AR4205 Magiclean Power Şarjlı Süpürge Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.