Motor Gücü (En Yüksek):
Emiş Tipi:
Toz Torbası:
Var
Toz Kapasitesi:
Su Haznesi:
Yok

Arzum Gırgır AR4098 Elektrikli Süpürge Fiyatları

Arzum AR4098 Gırgır 2'si 1 Arada Dikey Elektrikli Süpürge 550 W, 1.2 lt Toz Haznesi, Kırmızı

Satıcı: Lifehouse | 13 yorum

1.767,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

1 1767.00
Arzum AR4098 Gırgır 2'si 1 Arada Dikey Elektrikli Süpürge 550 W, 1.2 lt Toz Haznesi, Kırmızı

Satıcı: EFE FARUK AVM | 13 yorum

1.804,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

2 1804.20
Arzum Ar4098-02 Beyaz Gırgır 2Si 1 Kablolu Beyaz Dikey Süpürge

Satıcı: Gizerler

2.172,40 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

57 dk önce

3 2172.40
Arzum Ar4098-03 Gırgır 2'Si 1 Arada Kırmızı Dikey Elektrikli Süpürge

Satıcı: Gizerler

2.547,80 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

57 dk önce

4 2547.80
Gırgır 2'si 1 Arada Dikey Elektrikli Süpürge AR4098 - Kırmızı

Satıcı: GİZERLER

2.579,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

18 dk önce

5 2589
Arzum AR4098 Gırgır | 2'si 1 Arada Dikey Elektrikli Süpürge - Beyaz

Satıcı: Arzum

2.706,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

25 dk önce

6 2706.00
Arzum Gırgır AR4098 2in1 Elektrikli Dikey Süpürge

Satıcı: Eviyota

2.758,38 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

44 dk önce

7 2758.38
Arzum AR4098 Gırgır 2'si 1 Arada Dikey Elektrikli Süpürge 550 W 1.2 L Toz Haznesi kirmizi

Satıcı: gizerler

2.862,69 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

46 dk önce

8 2862.69
Arzum AR4098 Gırgır 2'si 1 Arada Dikey Elektrikli Süpürge 550 W 1.2 lt Toz Haznesi beyaz

Satıcı: Arzum

2.878,72 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

46 dk önce

9 2878.72
ARZUM 4098-03 GIRGIR 2SI 1ARADA DIKEY ELEKTRIKLI SUPURGE KIRMIZI

Satıcı: eviyota

2.906,68 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

25 dk önce

10 2906.68
Arzum Gırgır AR4098 2in1 Elektrikli Dikey Süpürge

Satıcı: Cazip Alışveriş

3.709,77 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

44 dk önce

11 3709.77

Arzum Gırgır AR4098 Elektrikli Süpürge Fiyat Geçmişi

Arzum Gırgır AR4098 Elektrikli Süpürge Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

DONANIM

TASARIM

• Tutma Kolu Var
• Kablo Var
• Kablo Sarıcı Manuel
• Teleskopik Boru Yok
• Park Pozisyonu Dikey

Arzum Gırgır AR4098 Elektrikli Süpürge Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.