Motor Gücü (En Yüksek):
Emiş Tipi:
Toz Torbası:
Var
Toz Kapasitesi:
Siklon Filtre:
Yok
EPA/HEPA Filtre:
Var
Hareket Yarıçapı:
9 m
Net Ağırlık:
5.1 kg

Beko BKS 2540 T Elektrikli Süpürge Fiyatları

Beko BKS 2540 T 800 W Toz Torbalı Elektrikli Süpürge kahverengi

Satıcı: kayabekoticaret

9.949,05 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

22 dk önce

1 9949.05
Beko Bks 2540 T Süpürge - Beyaz

Satıcı: KAYALAR TİCARRET | 1 yorum

10.229,07 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

24 dk önce

2 10229.07
Beko Bks 2540 T Süpürge - 0 - Altın

Satıcı: KILIÇLAR BEYAZ EŞYA

10.927,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

24 dk önce

3 10927.50
Beko Bks 2540 T Süpürge

Satıcı: Kayalar Ticaret

11.159,07 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

4 11159.07
Beko Bks 2540 T Toz Torbalı Süpürge

Satıcı: ALTUNBAŞ BEYAZ EŞYA MOBİLYA VE SANAYİ

12.681,70 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

5 12681.70
Beko BKS 2540 T 800 W Toz Torbalı Elektrikli Süpürge kahverengi

Satıcı: sabasdtm

13.496,49 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

22 dk önce

6 13496.49
Beko Bks 2540 T Toz Torbalı Süpürge

Satıcı: onlinebeko

13.679,09 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

7 13679.09
Beko Bks 2540 T Süpürge

Satıcı: UFS BİLİŞİM VE TEKNOLOJİ HİZMETLERİ

13.949,07 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

8 13949.07
Beko Bks 2540 T 800 W Toz Torbalı Süpürge

Satıcı: ANADOLU MAĞAZALARI

13.964,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

9 13964.10
Beko BKS 2540 T Elektrikli Süpürge 14.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

7 dk önce

10 14999.00
Beko Bks 2540 T Toz Torbalı Süpürge

Satıcı: Gümüşticaretim

17.599,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

11 17599.00

Beko BKS 2540 T Elektrikli Süpürge Fiyat Geçmişi

Beko BKS 2540 T Elektrikli Süpürge Temel Özellikleri

Var
Yok
Var
9 m
5.1 kg
Kablo Uzunluğu:
6 m
Ses Seviyesi:
73 dB
Su Haznesi:
Yok

Beko BKS 2540 T Elektrikli Süpürge Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

DONANIM

TASARIM

• Tutma Kolu Var
• Kablo Var
• Kablo Sarıcı Otomatik
• Aksesuar Yeri Yok
• Teleskopik Boru Var
• Park Pozisyonu Dikey ve Yatay

FİLTRELEME

• EPA/HEPA Filtre Var
• EPA/HEPA Cinsi H13
• Siklon Filtre Yok
• Diğer Filtreler Motor Koruma Filtresi

VERİMLİLİK/PERFORMANS

• Yıllık Enerji Tüketimi 26.5 kW
• Enerji Sınıfı A
• Hava Filtreleme / Emisyon A
• Halı Temizlik Performansı C
• Sert Zemin Performansı A

ÖLÇÜLER

• En 235 mm
• Boy 315 mm
• Derinlik 510 mm
• Brüt Ağırlık 6.61 kg
• Net Ağırlık 5.1 kg
• Kablo Uzunluğu 6 m
• Hareket Yarıçapı 9 m

Beko BKS 2540 T Elektrikli Süpürge Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.