2.8 (5 oy) / Yorum Yaz
Motor Gücü (En Yüksek):
Emiş Tipi:
Toz Torbası:
Yok
Toz Kapasitesi:
Siklon Filtre:
Var
EPA/HEPA Filtre:
Var
Hareket Yarıçapı:
8.5 m
Kablo Uzunluğu:
6 m

Beko BKS 5564 Elektrikli Süpürge Fiyatları

Beko BKS 5564 Toz Torbasız Elektrik Süpürgesi - Yüksek Emiş Gücü, Metal Teleskopik Boru, 2.7 L Hepa Filtreli Toz Haznesi - Kırmızı

Satıcı: BAYRAKTAR ELEKTRİKLİ EV ALETLERİ | 104 yorum

6.137,07 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

1 6137.07
Beko 5564 Toz Torbasız Süpürge

Satıcı: BAYRAKTAR ELEKTRİKLİ EV ALETLERİ

5.939,01 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

44 dk önce

2 5939.01
Beko BKS 5564 Toz Torbasız Elektrik Süpürgesi - Yüksek Emiş Gücü, Metal Teleskopik Boru, 2.7 L Hepa Filtreli Toz Haznesi - Kırmızı

Satıcı: Altunbaş Beyaz Eşya Mobilya | 104 yorum

6.183,62 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

3 6183.62
Beko BKS 5564 750 W Toz Torbasız Elektrikli Süpürge kirmizi

Satıcı: kaanlarbeyazesya

6.290,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

4 6290.00
Beko BKS 5564 750 W Toz Torbasız Elektrikli Süpürge kirmizi

Satıcı: aykocdtm

6.550,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

5 6550.00
Beko Bks 5564 750 W Toz Torbasız Süpürge

Satıcı: ANADOLU MAĞAZALARI

6.638,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

47 dk önce

6 6638.50
Beko BKS 5564 750 W Toz Torbasız Süpürge

Satıcı: ANADOLU EV KONSEPT

6.683,26 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

7 dk önce

7 6683.26
Beko 5564 Toz Torbasız Süpürge

Satıcı: ANADOLU MAĞAZALARI

6.936,87 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

44 dk önce

8 6936.87
BEKO BKS 5564 TOZ TORBASIZ SÜPÜRGE

Satıcı: ANADOLU MAĞAZALARI

7.086,05 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

9 7086.05
Beko Bks 5564 Toz Torbasız Süpürge

Satıcı: DURGUNLAR TİCARET

7.565,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

47 dk önce

10 7565.00
BEKO BKS 5564 TOZ TORBASIZ SÜPÜRGE

Satıcı: Gümüşticaretim

7.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

11 7999.00
Beko Bks 5564 UltraForce® 2.0 Toz Torbasız Süpürge (Kırmızı)

Satıcı: Sağlamer AVM

8.063,91 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

7 dk önce

12 8063.91
Beko BKS 5564 750 W Toz Torbasız Elektrik Süpürgesi 8.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 dk önce

13 8999.00

Beko BKS 5564 Elektrikli Süpürge Fiyat Geçmişi

Beko BKS 5564 Elektrikli Süpürge Temel Özellikleri

Yok
Var
8.5 m
6 m
Ses Seviyesi:
76 dB
Su Haznesi:
Yok

Beko BKS 5564 Elektrikli Süpürge Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

DONANIM

TASARIM

FİLTRELEME

• EPA/HEPA Filtre Var
• EPA/HEPA Cinsi H13
• Siklon Filtre Var

VERİMLİLİK/PERFORMANS

• Enerji Sınıfı A
• Hava Filtreleme / Emisyon A
• Halı Temizlik Performansı C
• Sert Zemin Performansı A

ÖLÇÜLER

• En 295 mm
• Boy 305 mm
• Derinlik 440 mm
• Kablo Uzunluğu 6 m
• Hareket Yarıçapı 8.5 m

Beko BKS 5564 Elektrikli Süpürge Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.