Motor Gücü (En Yüksek):
Emiş Tipi:
Toz Torbası:
Var
Toz Kapasitesi:
Siklon Filtre:
Yok
EPA/HEPA Filtre:
Var
Hareket Yarıçapı:
8.5 m
Net Ağırlık:
4.7 kg

Beko TRB 2174 Elektrikli Süpürge Fiyatları

Beko Trb 2174 750W Elektrik Süpürgesi - Mavi

Satıcı: Kaanlar Beyaz Eşya | 55 yorum

5.361,45 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

1 5361.45
Beko Trb 2174 750W Elektrik Süpürgesi

Satıcı: Carsidangelsin

5.339,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

2 5339.10
Beko Trb 2174 750W Elektrik Süpürgesi - Mavi

Satıcı: BAYRAKTAR ELEKTRİKLİ EV ALETLERİ | 55 yorum

5.370,75 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

3 5370.75
Beko TRB 2174 750 W Toz Torbalı Elektrikli Süpürge mavi

Satıcı: ilcandtm

5.510,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

47 dk önce

4 5510.00
Beko Orginal Trb 2174 750 W Toz Torbalı Süpürge

Satıcı: ALECO TECH

5.780,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

5 5780.00
Beko TRB 2174 Toz Torbalı Süpürge

Satıcı: ERDOĞANLAR DTM

5.900,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

6 5900.00
Beko Trb 2174 750 W Toz Torbalı Süpürge

Satıcı: ANADOLU MAĞAZALARI

6.086,70 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

7 6086.70
Beko TRB 2174 750 W Toz Torbalı Süpürge (Siyah)

Satıcı: ANADOLU EV KONSEPT

6.223,49 TL + Kargo

Siteye Git ❯

5 dk önce

8 6233.49
Beko TRB 2174 750 W Toz Torbalı Elektrikli Süpürge mavi

Satıcı: kaanlarbeyazesya

6.329,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

47 dk önce

9 6329.00
Beko Trb 2174 750 W Toz Torbalı Süpürge

Satıcı: ANADOLU MAĞAZALARI

6.360,27 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

45 dk önce

10 6360.27
Beko Trb 2174 750 W Toz Torbalı Süpürge

Satıcı: BAYRAKTAR ELEKTRİKLİ EV ALETLERİ

6.929,01 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

45 dk önce

11 6929.01
Beko TRB 2174 750 W Toz Torbalı Süpürge

Satıcı: Gümüşticaretim

7.399,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

21 dk önce

12 7399.00
Beko TRB 2174 Siyah Mavi Toz Torbalı Süpürge 9.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 dk önce

13 9499.00
Beko TRB 2174 750 W Toz Torbalı Süpürge

Satıcı: onlinebeko

9.719,99 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

6 dk önce

14 9719.99

Beko TRB 2174 Elektrikli Süpürge Fiyat Geçmişi

Beko TRB 2174 Elektrikli Süpürge Temel Özellikleri

Var
Yok
Var
8.5 m
4.7 kg
Kablo Uzunluğu:
6 m
Ses Seviyesi:
76 dB
Su Haznesi:
Yok

Beko TRB 2174 Elektrikli Süpürge Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

DONANIM

TASARIM

FİLTRELEME

• EPA/HEPA Filtre Var
• EPA/HEPA Cinsi H13
• Siklon Filtre Yok

ÖLÇÜLER

• En 305 mm
• Boy 300 mm
• Derinlik 460 mm
• Net Ağırlık 4.7 kg
• Kablo Uzunluğu 6 m
• Hareket Yarıçapı 8.5 m

Beko TRB 2174 Elektrikli Süpürge İle En Çok Karşılaştırılan Süpürgeler

Beko TRB 2174 Elektrikli Süpürge Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.