Motor Gücü (En Yüksek):
Emiş Gücü:
Emiş Tipi:
Toz Torbası:
Var
Toz Kapasitesi:
Siklon Filtre:
Yok
EPA/HEPA Filtre:
Var
Net Ağırlık:
3 kg

Beko TRB 5986 Elektrikli Süpürge Fiyatları

Beko TRB 5986 Mavi Toz Torbalı Süpürge 800 W Güçlü Emiş Teknolojisi ile Sessiz Çalışma

Satıcı: Piranlar BEKO | 187 yorum

6.742,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

17 dk önce

1 6742.50
Beko TRB 5986 B 800 W Toz Torbalı Süpürge

Satıcı: BAYRAKTAR ELEKTRİKLİ EV ALETLERİ

6.871,59 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

2 6871.59
Beko Trb 5986 Toz Torbalı Süpürge

Satıcı: BAYRAKTAR ELEKTRİKLİ EV ALETLERİ

6.871,59 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

3 6871.59
Beko TRB 5986 B 800 W Toz Torbalı Süpürge

Satıcı: EGE TEKNO

6.934,05 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

18 dk önce

4 6934.05
Beko TRB 5986 Mavi Toz Torbalı Süpürge 800 W Güçlü Emiş Teknolojisi ile Sessiz Çalışma

Satıcı: GÜVEN AL MOBİLYA | 187 yorum

6.975,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

17 dk önce

5 6975.00
Beko Trb 5986 B Toz Torbalı Süpürge

Satıcı: Piranlar Beko

6.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

6 saat önce

6 6999.00
Beko Trb 5986 B Toz Torbalı Süpürge

Satıcı: GALERİ BURHAN BEKO

7.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

6 saat önce

7 7499.00
Beko TRB 5986 B Toz Torbalı Elektrikli Süpürge mavi

Satıcı: sevincbeyazesya

8.250,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

8 8250.00
Beko TRB 5986 B Toz Torbalı Elektrikli Süpürge mavi

Satıcı: teknoaura

8.749,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

9 8749.00
Beko TRB 5986 B 800 W Toz Torbalı Süpürge (Mavi)

Satıcı: ANADOLU EV KONSEPT

8.744,06 TL + Kargo

Siteye Git ❯

22 dk önce

10 8754.06
Beko TRB 5986 B 800 W Toz Torbalı Süpürge

Satıcı: ANADOLU MAĞAZALARI

9.271,05 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

18 dk önce

11 9271.05
Beko TRB 5986 B Mavi Elektrikli Süpürge 10.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

9 dk önce

12 10999.00

Beko TRB 5986 Elektrikli Süpürge Fiyat Geçmişi

Beko TRB 5986 Elektrikli Süpürge Temel Özellikleri

Var
Yok
Var
3 kg
Kablo Uzunluğu:
6 m
Ses Seviyesi:
76 dB
Su Haznesi:
Yok

Beko TRB 5986 Elektrikli Süpürge Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

DONANIM

TASARIM

FİLTRELEME

• EPA/HEPA Filtre Var
• EPA/HEPA Cinsi H10
• Siklon Filtre Yok

VERİMLİLİK/PERFORMANS

• Yıllık Enerji Tüketimi 32 kW
• Enerji Sınıfı B
• Hava Filtreleme / Emisyon D
• Halı Temizlik Performansı D
• Sert Zemin Performansı B

ÖLÇÜLER

• En 330 mm
• Boy 490 mm
• Derinlik 255 mm
• Net Ağırlık 3 kg
• Kablo Uzunluğu 6 m

Beko TRB 5986 Elektrikli Süpürge Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.