Motor Gücü (En Yüksek):
Emiş Tipi:
Toz Torbası:
Yok
Toz Kapasitesi:
EPA/HEPA Filtre:
Var
Hareket Yarıçapı:
8.5 m
Net Ağırlık:
8.3 kg
Kablo Uzunluğu:
6 m

Beko TSZ 2282 Elektrikli Süpürge Fiyatları

Beko Tsz 2282 Toz Torbasız Süpürge

Satıcı: BAYRAKTAR ELEKTRİKLİ EV ALETLERİ

4.751,01 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

1 4751.01
Beko TSZ 2282 890 W Toz Torbasız Süpürge

Satıcı: BAYRAKTAR ELEKTRİKLİ EV ALETLERİ

5.543,01 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

2 5543.01
Beko TSZ 2282 890 W Toz Torbasız Elektrikli Süpürge Siyah

Satıcı: zaferavm | 46 yorum

5.579,07 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

3 5579.07
Beko TSZ 2282 890 W Toz Torbasız Elektrikli Süpürge Siyah

Satıcı: ELPA TİCARET | 46 yorum

5.858,07 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

4 5858.07
Beko TSZ 2282 890 W Toz Torbasız Elektrikli Süpürge siyah

Satıcı: aldemiras

6.589,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

5 6589.10
Beko TSZ 2282 890 W Toz Torbasız Süpürge

Satıcı: Gümüşticaretim

6.599,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

6 6599.00
Beko Tsz 2282 Toz Torbasız Süpürge

Satıcı: DURGUNLAR TİCARET

6.675,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

44 dk önce

7 6675.00
Beko UltraForce TSZ 2282 Toz Torbasız Süpürge

Satıcı: Yıldız Plaza home

6.789,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

8 6789.00
Beko Orginal Tsz 2282 Toz Torbasız Süpürge

Satıcı: GALERİ BURHAN BEKO

6.899,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

9 6899.00
Beko TSZ 2282 890 W Toz Torbasız Elektrikli Süpürge siyah

Satıcı: zafer-avm

7.549,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

10 7549.00
Beko Ultraforce® Tsz 2282 Toz Torbasız Süpürge

Satıcı: ALTUNBAŞ BEYAZ EŞYA MOBİLYA VE SANAYİ

8.031,40 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

44 dk önce

11 8031.40
Beko TSZ 2282 890 W Toz Torbasız Süpürge

Satıcı: AYKOÇ BEKO

8.632,03 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

12 8632.03
Beko TSZ 2282 Toz Torbasız Süpürge 9.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

7 dk önce

13 9499.00

Beko TSZ 2282 Elektrikli Süpürge Fiyat Geçmişi

Beko TSZ 2282 Elektrikli Süpürge Temel Özellikleri

Yok
Var
8.5 m
8.3 kg
6 m
Su Haznesi:
Yok

Beko TSZ 2282 Elektrikli Süpürge Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

TASARIM

FİLTRELEME

• EPA/HEPA Filtre Var
• EPA/HEPA Cinsi H12

ÖLÇÜLER

• En 300 mm
• Boy 305 mm
• Derinlik 460 mm
• Net Ağırlık 8.3 kg
• Kablo Uzunluğu 6 m
• Hareket Yarıçapı 8.5 m

Beko TSZ 2282 Elektrikli Süpürge Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.