Motor Gücü (En Yüksek):
Emiş Tipi:
Toz Torbası:
Yok
Toz Kapasitesi:
EPA/HEPA Filtre:
Var
Hareket Yarıçapı:
11 m
Ses Seviyesi:
65 dB
Su Haznesi:
Yok

Beko TSZ-5083 Elektrikli Süpürge Fiyatları

Beko Tsz 5083 750 W Toz Torbasız Elektrikli Süpürge Mavi - Siyah

Satıcı: GÖKÇE EV ALETLERİ

10.899,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

6 saat önce

1 10899.00
Beko Tsz 5083 750 W Toz Torbasız Elektrikli Süpürge Mavi - Siyah

Satıcı: Kaanlar Beyaz Eşya

11.200,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

6 saat önce

2 11200.00
Beko Performist® TSZ 5083 Toz Torbasız Süpürge - Siyah - Mavi

Satıcı: Kaanlar Beyaz Eşya | 4 yorum

12.544,77 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

23 dk önce

3 12544.77
Beko Performist® TSZ 5083 Toz Torbasız Süpürge - Siyah - Mavi

Satıcı: BAYRAKTAR ELEKTRİKLİ EV ALETLERİ | 4 yorum

12.554,07 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

23 dk önce

4 12554.07
Beko TSZ 5083 750 W Toz Torbasız Süpürge (Mavi)

Satıcı: ANADOLU EV KONSEPT

12.829,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

16 dk önce

5 12829.00
Beko TSZ 5083 750 W Toz Torbasız Süpürge

Satıcı: ANADOLU MAĞAZALARI

13.316,67 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

6 13316.67
Beko TSZ 5083 750 W Toz Torbasız Süpürge

Satıcı: ANADOLU MAĞAZALARI

13.603,05 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

15 dk önce

7 13603.05
Beko TSZ 5083 750 W Toz Torbasız Süpürge

Satıcı: BAYRAKTAR ELEKTRİKLİ EV ALETLERİ

14.453,01 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

8 14453.01
Beko Tsz 5083 Elektirikli Süpürge Toz Torbasız

Satıcı: onlinebeko

14.591,09 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

15 dk önce

9 14591.09
Beko TSZ 5083 750 W Toz Torbasız Süpürge 17.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

11 dk önce

10 17999.00

Beko TSZ-5083 Elektrikli Süpürge Fiyat Geçmişi

Beko TSZ-5083 Elektrikli Süpürge Temel Özellikleri

Yok
Var
11 m
65 dB
Yok

Beko TSZ-5083 Elektrikli Süpürge Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

DONANIM

TASARIM

• Tutma Kolu Var
• Kablo Var
• Kablo Sarıcı Otomatik
• Teleskopik Boru Var
• Park Pozisyonu Yatay

FİLTRELEME

• EPA/HEPA Filtre Var
• EPA/HEPA Cinsi H13

ÖLÇÜLER

• Hareket Yarıçapı 11 m

Beko TSZ-5083 Elektrikli Süpürge İle En Çok Karşılaştırılan Süpürgeler

Beko TSZ-5083 Elektrikli Süpürge Yorumları (1 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Cicek T**** Profil Resmi

1 yorum

Cicek T**** Bu süpürgeyi kullanan varmı acaba
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla
4 yıl önce
Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.