Motor Gücü (En Yüksek):
Toz Torbası:
Yok
Isınma Süresi:
15 sn
Net Ağırlık:
2.9 kg
Kablo Uzunluğu:
8 m
Çalışma Süresi:
Su Haznesi:
Var
Su Tankı Kapasitesi:
500 ml

Black+Decker BHSM168DSM-QS Buharlı Mop Fiyatları

Black&Decker Bhsm168dsm-qs 1600 Watt Buharlı Süpürge

Satıcı: Pandora Ticaret

4.354,33 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

1 4354.33
Black & Decker BHSM168DSM 1600Watt Buharlı Temizlik Makinası

Satıcı: pandorra teknoloji | 15 yorum

5.231,59 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

2 5231.59
Black & Decker BHSM168DSM 1600Watt Buharlı Temizlik Makinası

Satıcı: CLBHOMESTORE | 15 yorum

5.699,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

3 5699.00
Black&Decker Bhsm168dsm 1600watt Buharlı Temizlik Makinası

Satıcı: Zeyneris

5.939,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

4 5939.00
Black&Decker Bhsm168dsm 1600watt Buharlı Temizlik Makinası

Satıcı: DECİDE

5.949,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

5 5949.00
Black+Decker BHSM168DSM-QS 1600 W Buharlı Temizleyici beyaz-turkuaz

Satıcı: UstaEl

6.410,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

6 6410.00
Black&Decker Bhsm168dsm-qs 1600 Watt Buharlı Süpürge

Satıcı: Usta El

6.923,85 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

7 6923.85
Black&Decker Bhsm168dsm 1600Watt Buharlı Temizlik Makinası

Satıcı: Usta El

6.947,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

8 6947.00
Black & decker Bhsm168Dsm-Qs 1600 W Delta Başlı ve SteaMitt 2'si 1 Arada Buharlı Paspas Beyaz Mavi 6.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

19 dk önce

9 6999.00
Black & Decker Steam-Mop BHSM168DSM-QS 2'si 1 Arada SteaMitt ve Delta Başlıklı Buharlı Temizleyici 6.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

10 dk önce

10 6999.00
Black & Decker BHSM168DSM-QS 1600 Watt Buharlı Mop

1 yorum

6.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

13 dk önce

11 6999.00
Black&Decker BHSM168DSM-QS 1600 W Buharlı Temizleyici

Satıcı: Usta El

7.143,48 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

46 dk önce

12 7143.48
Black+Decker BHSM168DSM-QS 1600 W Buharlı Temizleyici beyaz-turkuaz

Satıcı: EMC-BİLİŞİM-VE-TEKN.

9.740,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

13 9740.00
Black&Decker Drmz Black +Decker Bhsm168dsm-Qs 2'Si 1 Arada Buharlı Paspas,1600 W,Delta Başlı Ve Steamitt,En Hızlı

Satıcı: MATT ELEKTRONİK

14.195,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

14 14195.50
Black+Decker Black+Decker BHSM168DSM 1600 W Buharlı Temizleyici (1 yorum)

Satıcı: Matt Elektronik

14.450,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

46 dk önce

15 14450.00

Black+Decker BHSM168DSM-QS Buharlı Mop Fiyat Geçmişi

Black+Decker BHSM168DSM-QS Buharlı Mop Temel Özellikleri

Yok
15 sn
2.9 kg
8 m
Var
500 ml

Black+Decker BHSM168DSM-QS Buharlı Mop Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

TASARIM

• Tutma Kolu Var
• Kablo Var
• Kablo Sarıcı Manuel
• Park Pozisyonu Dikey

ÖLÇÜLER

• En 300 mm
• Boy 1210 mm
• Derinlik 120 mm
• Net Ağırlık 2.9 kg
• Kablo Uzunluğu 8 m

Black+Decker BHSM168DSM-QS Buharlı Mop Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.