Max. Isıtıcı Gücü:
1600 W
Isınma Süresi:
30 sn
Net Ağırlık:
2.7 kg
Kablo Uzunluğu:
5 m
Çalışma Süresi:
Su Haznesi:
Var
Su Tankı Kapasitesi:
350 ml

Black+Decker FSM1616 Buharlı Mop Fiyatları

Black & Decker FSM1616 1600Watt Autoselect™ Buharlı Temizlik Makinası 2 Adet Mikro Fiber Paspas Bezi ile

Satıcı: UMT TEKNOLOJİ YAZILIM A.Ş | 21 yorum

2.865,59 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

20 dk önce

1 2865.59
Black&Decker Black+Decker FSM1616 1600 Watt Buharlı Mop Temizleyici

Satıcı: CarrefourSA

2.799,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

2 2799.00
Black & Decker FSM1616 1600Watt Autoselect™ Buharlı Temizlik Makinası 2 Adet Mikro Fiber Paspas Bezi ile

Satıcı: ÖzkaTeknoloji | 21 yorum

2.893,80 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

20 dk önce

3 2893.80
Black&Decker Black+Decker FSM1616 1600 Watt Buharlı Mop Temizleyici

Satıcı: Pandora Ticaret

2.939,02 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

4 2939.02
Black & Decker Fsm1616 1600Watt Autoselect Buharlı Temizlik Makinası

Satıcı: AYPAGSM

3.381,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

56 dk önce

5 3381.10
Black & Decker FSM1616-QS 1600 Watt Buharlı Mop 3.519,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

13 dk önce

6 3519.00
Black&Decker FSM1616 1600Watt Autoselect™ Buharlı

Satıcı: OnlineOzel

3.642,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

26 dk önce

7 3642.50
Black&Decker FSM1616 1600Watt Autoselect™ Buharlı

Satıcı: AYPA

3.665,06 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

26 dk önce

8 3665.06
Black+Decker Fsm1616 1600Watt Autoselect Buharlı Temizlik Makinesi

Satıcı: Usta El

3.865,30 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

56 dk önce

9 3865.30

Black+Decker FSM1616 Buharlı Mop Fiyat Geçmişi

Black+Decker FSM1616 Buharlı Mop Temel Özellikleri

1600 W
30 sn
2.7 kg
5 m
Var
350 ml

Black+Decker FSM1616 Buharlı Mop Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

DONANIM

TASARIM

• Tutma Kolu Var
• Kablo Var
• Kablo Sarıcı Manuel
• Teleskopik Boru Yok
• Park Pozisyonu Dikey

ÖLÇÜLER

• Net Ağırlık 2.7 kg
• Kablo Uzunluğu 5 m

Black+Decker FSM1616 Buharlı Mop Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.