Motor Gücü (En Yüksek):
Emiş Tipi:
Toz Torbası:
Yok
Toz Kapasitesi:
Pil Tipi:
Li-ion
Pil Voltajı:
Şarj Süresi:
5.5 saat
Siklon Filtre:
Var

Blaupunkt A16 Şarjlı Süpürge Fiyatları

Blaupunkt A16 Şarjlı Vacumaster Kablosuz Dikey Süpürge - Pembe

Satıcı: Technofashion Global

6.994,58 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

1 6994.58
Blaupunkt A16 Şarjlı Vacumaster Kablosuz Dikey Süpürge 160W Fuşya

Satıcı: Technofashion global

7.163,60 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

2 7163.60
Blaupunkt A16 Şarjlı Vacumaster Kablosuz Dikey Süpürge 160W Fuşya

Satıcı: Technofashion Global

7.324,59 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

15 dk önce

3 7324.59
Blaupunkt A16 Vacumaster Kablosuz Dikey Süpürge - Fuşya

Satıcı: Technofashion Global | 271 yorum

7.485,57 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

4 7485.57
Blaupunkt A16 Vacumaster 160 W Kablosuz Dikey Şarjlı Süpürge fusya

Satıcı: technofashionglobal

7.799,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

5 7799.00
Blaupunkt A16 Şarjlı Vacumaster Kablosuz Dikey Süpürge 160W Fuşya

Satıcı: Technofashion Global

8.049,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 dk önce

6 8059
Blaupunkt A16 Şarjlı Vacumaster Kablosuz Dikey Süpürge 160W Fuşya

Satıcı: Technofashion Global

8.049,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

7 8049.00
Blaupunkt A16 Dikey Şarjlı Süpürge

Satıcı: Technofashion Global

8.049,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

45 dk önce

8 8049.00
Blaupunkt A16 Şarjlı Dikey Süpürge 160 Watt - Mor

Satıcı: HomeTech World

8.615,66 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

9 8615.66
Blaupunkt A16 Şarjlı Vacumaster Kablosuz Dikey Süpürge 160W

Satıcı: HFTEKNOLOJİ

10.005,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

10 10005.00

Blaupunkt A16 Şarjlı Süpürge Fiyat Geçmişi

Blaupunkt A16 Şarjlı Süpürge Temel Özellikleri

Yok
Li-ion
5.5 saat
Var
EPA/HEPA Filtre:
Var
Net Ağırlık:
2.6 kg
Çalışma Süresi:
Ses Seviyesi:
73 dB
Su Haznesi:
Yok

Blaupunkt A16 Şarjlı Süpürge Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

DONANIM

TASARIM

• Tutma Kolu Var
• Teleskopik Boru Yok
• Park Pozisyonu Dikey

FİLTRELEME

• EPA/HEPA Filtre Var
• EPA/HEPA Cinsi H13
• Siklon Filtre Var

ÖLÇÜLER

• Net Ağırlık 2.6 kg

Blaupunkt A16 Şarjlı Süpürge Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.