Motor Gücü (En Yüksek):
Emiş Tipi:
Toz Torbası:
Yok
Toz Kapasitesi:
Pil Tipi:
Li-ion
Pil Voltajı:
Şarj Süresi:
5.5 saat
Siklon Filtre:
Var

Blaupunkt A40 Şarjlı Süpürge Fiyatları

Blaupunkt A40 Vacumaster Kablosuz Dikey Süpürge

Satıcı: Technofashion Global

7.993,93 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

8 dk önce

1 7993.93
Blaupunkt A40 Vacumaster Kablosuz Dikey Süpürge sari

Satıcı: mebteknoloji

7.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

2 7999.00
Blaupunkt Vacumaster A40 25.9 V Dikey Şarjlı Süpürge

Satıcı: MEB TEKNOLOJİ

8.009,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

3 8009.10
Blaupunkt A40 Vacumaster Kablosuz Dikey Süpürge

Satıcı: Technofashion global

8.187,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

4 8187.10
Blaupunkt Vacumaster A40 25.9 V Dikey Şarjlı Süpürge - Sarı

Satıcı: Technofashion Global | 44 yorum

8.555,07 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

5 8555.07
Blaupunkt A40 Vacumaster Kablosuz Dikey Süpürge sari

Satıcı: technofashionglobal

8.949,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

6 8949.00
Blaupunkt Vacumaster A40 25.9 V Dikey Şarjlı Süpürge

Satıcı: Technofashion Global

9.199,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

7 9199.00
Blaupunkt A40 Dikey Şarjlı Süpürge

Satıcı: Technofashion Global

9.199,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

44 dk önce

8 9199.00
Blaupunkt Vacumaster A40 25.9 V Dikey Şarjlı Süpürge

Satıcı: Fiyat Performans

10.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

9 10499.00
Nikadu Blaupunkt A40 Vacumaster Kablosuz Dikey Süpürge + Blaupunkt SW500 Body Master Smart Tartı - 0 - Altın

Satıcı: HFTeknoloji

19.995,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

10 19995.00

Blaupunkt A40 Şarjlı Süpürge Fiyat Geçmişi

Blaupunkt A40 Şarjlı Süpürge Temel Özellikleri

Yok
Li-ion
5.5 saat
Var
EPA/HEPA Filtre:
Var
Çalışma Süresi:
Ses Seviyesi:
76 dB
Su Haznesi:
Yok

Blaupunkt A40 Şarjlı Süpürge Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

TASARIM

• Tutma Kolu Var
• Teleskopik Boru Yok
• Park Pozisyonu Dikey

FİLTRELEME

• EPA/HEPA Filtre Var
• Siklon Filtre Var

ÖLÇÜLER

• En 235 mm
• Boy 1100 mm
• Derinlik 220 mm
• Brüt Ağırlık 4 kg

Blaupunkt A40 Şarjlı Süpürge Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.