Motor Gücü (En Yüksek):
Emiş Gücü:
Emiş Tipi:
Toz Torbası:
Var
Toz Kapasitesi:
Siklon Filtre:
Yok
Net Ağırlık:
7.6 kg
Ses Seviyesi:
78 dB

Bosch AdvancedVac 20 Elektrikli Süpürge (1200 W) Fiyatları

Kutulu Bosch AdvancedVac 20 1200 W Islak Kuru Süpürge - Garantili - Orijinal ambalajında Outlet/2.El Fiyatı 5.590,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

1 5590.00
Bosch Home and Garden Islak ve Kuru Toz Emme Makinesi Advancedvac 20, 20 L Kapasite, Yıkanabilir Filtre, 1200 W

Satıcı: HAUSPORT YAPI MARKETLERİ

6.643,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

7 dk önce

2 6653
Bosch Advancedvac 20 Islak/Kuru Elektrik Süpürge

Satıcı: Ulupınar Ticaret

6.777,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

57 dk önce

3 6777.90
Bosch Advancedvac 20 1200W Islak Kuru Elektrikli Süpürge - 06033D1200

Satıcı: 7Kat Endüstriyel

6.866,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

57 dk önce

4 6866.10
Bosch Advanced Vac 20 1200W Islak Kuru Elektrikli Süpürge

Satıcı: Hausport

6.925,10 TL + Kargo

Siteye Git ❯

54 dk önce

5 6935.1
Bosch Advancedvac 20 Elektrikli Süpürge

Satıcı: Türkan Online

7.346,07 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

44 dk önce

6 7346.07
Bosch Advancedvac 20 Elektrikli Süpürge

Satıcı: Ulupınar

8.042,16 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

44 dk önce

7 8042.16
Bosch Advancedvac 20 1200W Islak Kuru Elektrikli Süpürge - Beyaz

Satıcı: ANKAGLOBAL | 4 yorum

8.369,07 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

8 8369.07
Bosch AdvancedVac 20 Elektrikli Süpürge 06033D1200

Satıcı: Basak Hirdavat

8.450,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

9 8450.00
Bosch Mekanik Advancedvac 20 1200W Islak Kuru Elektrikli Süpürge 500-1500 Watt Ga - 0 - Altın

Satıcı: Alışveriş Çadırı

12.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

10 12999.00

Bosch AdvancedVac 20 Elektrikli Süpürge (1200 W) Fiyat Geçmişi

Bosch AdvancedVac 20 Elektrikli Süpürge Ürün Ailesi

Bosch UniversalVac 15 1000 W Elektrikli Süpürge 1000 W 4.675,30 TL
Bosch AdvancedVac 20 1200 W Elektrikli Süpürge 1200 W 6.643,00 TL

Bosch AdvancedVac 20 Elektrikli Süpürge (1200 W) Temel Özellikleri

Var
Yok
7.6 kg
78 dB
Su Haznesi:
Var

Bosch AdvancedVac 20 Elektrikli Süpürge (1200 W) Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

DONANIM

TASARIM

• Tutma Kolu Var
• Kablo Var
• Kablo Sarıcı Manuel
• Teleskopik Boru Yok
• Park Pozisyonu Dikey

FİLTRELEME

• Siklon Filtre Yok

ÖLÇÜLER

• Net Ağırlık 7.6 kg

Bosch AdvancedVac 20 Elektrikli Süpürge (1200 W) Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.