Emiş Tipi:
Toz Torbası:
Var
Toz Kapasitesi:
Siklon Filtre:
Yok
EPA/HEPA Filtre:
Var
Hareket Yarıçapı:
12 m
Net Ağırlık:
4.3 kg
Ses Seviyesi:
66 dB

Bosch BGB6SIL1 Elektrikli Süpürge Fiyatları

Bosch Serie | 6 Toz Torbalı Süpürgeprosilence Beyaz Bgb6sıl1 Bgb6sıl1

Satıcı: Teknofish

11.899,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

1 11899.00
Bosch Bgb6sıl1 Prosilence 700 W Toz Torbalı Süpürge

Satıcı: ÇAKIRTAŞ

11.900,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

2 11900.00
BOSCH BGB6SIL1 SERİE 6 PROSILENCE BEYAZ ELEKT.SÜPÜRGE

Satıcı: keskinlerevaletleri

12.000,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

26 dk önce

3 12000.00
Bosch BGB6SIL1 ProSilence 700 W Toz Torbalı Süpürge

Satıcı: kapidakifirsat

12.478,96 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

4 12478.96
Bosch Bgb6sıl1 Toz Torbalı Süpürge

Satıcı: haksamdtm

12.549,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

5 12549.00
Bosch BGB6SIL1 Serie 6, Toz torbalı Süpürge, ProSilence, Beyaz

Satıcı: keskinlerevaletleri | 6 yorum

12.555,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

23 dk önce

6 12555.00
Bosch Serie | 6 Toz Torbalı Süpürgeprosilence Beyaz BGB6SIL1 BGB6SIL1

Satıcı: YILDIZLAR AVM | 3 yorum

12.950,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

23 dk önce

7 12950.00
Bosch BGB6SIL1 700 W Toz Torbalı Elektrikli Süpürge beyaz

Satıcı: aslanbeydtm

13.232,95 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

22 dk önce

8 13232.95
Bosch BGB6SIL1 700 W Toz Torbalı Elektrikli Süpürge beyaz

Satıcı: kapidakifirsat

14.319,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

22 dk önce

9 14319.00
Bosch Serie | 6 Toz Torbalı Süpürge Prosilence Beyaz

Satıcı: duru ev aletleri

15.000,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

10 15000.00
BOSCH BGB6SIL1 SERİE 6 PROSILENCE BEYAZ ELEKT.SÜPÜRGE

Satıcı: SERGİ MOBİLYA BOSCH

16.490,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

26 dk önce

11 16490.00
Bosch BGB6SIL1 ProSilence 700 W Toz Torbalı Süpürge

Satıcı: senalpazar

16.740,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

12 16740.00
BGB6SIL1 Serie 6 ProSilence Beyaz Toz Torbalı Süpürge 19.790,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

13 19800

Bosch BGB6SIL1 Elektrikli Süpürge Fiyat Geçmişi

Bosch BGB6SIL1 Elektrikli Süpürge Temel Özellikleri

Var
Yok
Var
12 m
4.3 kg
66 dB
Su Haznesi:
Yok

Bosch BGB6SIL1 Elektrikli Süpürge Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

DONANIM

TASARIM

• Tutma Kolu Var
• Kablo Var
• Kablo Sarıcı Otomatik
• Aksesuar Yeri Yok
• Teleskopik Boru Var
• Park Pozisyonu Dikey ve Yatay

FİLTRELEME

• EPA/HEPA Filtre Var
• EPA/HEPA Cinsi H13
• Siklon Filtre Yok

VERİMLİLİK/PERFORMANS

• Hava Filtreleme / Emisyon A

ÖLÇÜLER

• En 265 mm
• Boy 300 mm
• Derinlik 450 mm
• Brüt Ağırlık 6 kg
• Net Ağırlık 4.3 kg
• Hareket Yarıçapı 12 m

Bosch BGB6SIL1 Elektrikli Süpürge Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.