Motor Gücü (En Yüksek):
Emiş Tipi:
Toz Torbası:
Yok
Toz Kapasitesi:
Siklon Filtre:
Var
EPA/HEPA Filtre:
Var
Hareket Yarıçapı:
10 m
Net Ağırlık:
4.7 kg

Bosch BGC21POW1 Elektrikli Süpürge Fiyatları

Bosch BGC21POW1 ProPower 750 W Toz Torbasız Elektrikli Süpürge siyah

Satıcı: esyamarketi

7.875,70 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

1 7875.70
Bosch Bgc21Pow1 Toz Torbasız Elektrikli Süpürge 750W

Satıcı: kapidakifirsat

8.214,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

2 8214.90
BOSCH BGC21POW1 Serie | 4 Toz Torbasız Elektrik Süpürgesi - Siyah

Satıcı: karda | 227 yorum

8.370,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

18 dk önce

3 8370.00
Bosch Bgc21Pow1 Toz Torbasız Elektrikli Süpürge 750W

Satıcı: Eşya Marketi

8.672,25 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

4 8672.25
BOSCH BGC21POW1 Serie | 4 Toz Torbasız Elektrik Süpürgesi - Siyah

Satıcı: Primexa | 227 yorum

8.742,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

18 dk önce

5 8742.00
Bosch BGC21POW1 ProPower 750 W Toz Torbasız Elektrikli Süpürge siyah

Satıcı: premiumtrend

9.170,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

6 9170.00
Bosch Serie 4 Toz torbasız Süpürge ProPower Siyah

Satıcı: ege shop

9.190,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

6 saat önce

7 9190.00
Bosch Serie 4 Toz torbasız Süpürge ProPower Siyah

Satıcı: Mobilyaburda

9.399,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

6 saat önce

8 9399.00
Bosch Serie 4 Toz torbasız Süpürge ProPower Siyah BGC21POW1

Satıcı: Asyashowroom

10.450,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

25 dk önce

9 10460
Bosch BGC21POW1 ProPower 750 W Toz Torbasız Süpürge

Satıcı: keskinlerevaletleri

12.288,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

15 dk önce

10 12288.00
Bosch BGC21POW1 ProPower 750 W Toz Torbasız Süpürge

Satıcı: NETTEENUCUZ

12.739,02 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

15 dk önce

11 12739.02
BGC21POW1 Serie 4 ProPower Siyah Toz Torbasız Süpürge 17.990,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

19 dk önce

12 18000

Bosch BGC21POW1 Elektrikli Süpürge Fiyat Geçmişi

Bosch BGC21POW1 Elektrikli Süpürge Temel Özellikleri

Yok
Var
10 m
4.7 kg
Ses Seviyesi:
78 dB
Su Haznesi:
Yok

Bosch BGC21POW1 Elektrikli Süpürge Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

DONANIM

TASARIM

• Tutma Kolu Var
• Kablo Var
• Kablo Sarıcı Otomatik
• Aksesuar Yeri Yok
• Teleskopik Boru Var
• Park Pozisyonu Dikey ve Yatay

FİLTRELEME

• EPA/HEPA Filtre Var
• Siklon Filtre Var

ÖLÇÜLER

• En 301 mm
• Boy 290 mm
• Derinlik 446 mm
• Brüt Ağırlık 8 kg
• Net Ağırlık 4.7 kg
• Hareket Yarıçapı 10 m

Bosch BGC21POW1 Elektrikli Süpürge Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.