Motor Gücü (En Yüksek):
Emiş Tipi:
Toz Torbası:
Yok
Toz Kapasitesi:
Siklon Filtre:
Var
EPA/HEPA Filtre:
Var
Hareket Yarıçapı:
10 m
Net Ağırlık:
4.7 kg

Bosch BGC21X300 Elektrikli Süpürge Fiyatları

Bosch BGC21X300 Vakum Silindiri Vakumlu Kuru 550 W Bagless

Satıcı: EvPlus - Bosch Yetkili Satıcısı

7.350,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 dk önce

1 7360
Bosch Serie 4 Toz torbasız Süpürge Siyah (550W)

Satıcı: novapazar

7.147,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

6 saat önce

2 7147.00
Bosch Bgc21X300 550 W Toz Torbasız Süpürge

Satıcı: saracoglubeyazesya

7.517,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

3 7517.50
BOSCH BGC21X300 Serie 4 Toz Torbasız Elektrik Süpürgesi - Siyah

Satıcı: mooday | 160 yorum

7.699,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

18 dk önce

4 7699.00
Bosch BGC21X300 Toz Torbasız Süpürge Siyah - 0 - Altın

Satıcı: TFKC ELEKTRONİK | 2 yorum

7.779,45 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

18 dk önce

5 7779.45
Bosch BGC21X300 550 W Toz Torbasız Elektrikli Süpürge siyah

Satıcı: seckindtm

7.829,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

6 7829.00
Bosch Bgc21X300 550 W Toz Torbasız Süpürge

Satıcı: senalpazar

7.905,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

7 7905.00
Bosch BGC21X300 550 W Toz Torbasız Süpürge

Satıcı: keskinlerevaletleri

8.160,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

16 dk önce

8 8160.00
Bosch BGC21X300 550 W Toz Torbasız Elektrikli Süpürge siyah

Satıcı: doganlardtm

8.210,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

9 8210.00
Bosch Serie 4 Toz torbasız Süpürge Siyah (550W)

Satıcı: No1 Shopping Centre

8.399,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

6 saat önce

10 8399.00
Bosch BGC21X300 550 W Toz Torbasız Süpürge

Satıcı: NETTEENUCUZ

9.309,02 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

16 dk önce

11 9309.02

Bosch BGC21X300 Elektrikli Süpürge Fiyat Geçmişi

Bosch BGC21X300 Elektrikli Süpürge Temel Özellikleri

Yok
Var
10 m
4.7 kg
Kablo Uzunluğu:
7 m
Ses Seviyesi:
76 dB
Su Haznesi:
Yok

Bosch BGC21X300 Elektrikli Süpürge Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

DONANIM

TASARIM

• Tutma Kolu Var
• Kablo Var
• Kablo Sarıcı Otomatik
• Aksesuar Yeri Yok
• Teleskopik Boru Var
• Park Pozisyonu Dikey ve Yatay

FİLTRELEME

• EPA/HEPA Filtre Var
• Siklon Filtre Var

ÖLÇÜLER

• En 290 mm
• Boy 301 mm
• Derinlik 446 mm
• Brüt Ağırlık 7.1 kg
• Net Ağırlık 4.7 kg
• Kablo Uzunluğu 7 m
• Hareket Yarıçapı 10 m

Bosch BGC21X300 Elektrikli Süpürge Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.