Motor Gücü (En Yüksek):
Emiş Tipi:
Toz Torbası:
Var
Toz Kapasitesi:
Hareket Yarıçapı:
11 m
Net Ağırlık:
6.2 kg
Kablo Uzunluğu:
8 m
Ses Seviyesi:
69 dB

Bosch BGL41HYG2H Elektrikli Süpürge Fiyatları

Bosch Serie 4 ProHygienic Toz Torbalı Elektrikli Süpürge Beyaz

Satıcı: Teknofish

8.689,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

6 saat önce

1 8689.00
Bosch Bgl41hyg2h Serie 4 Toz Torbalı Süpürge Prohygienic Beyaz

Satıcı: Alya Teknoloji

9.344,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

2 9344.10
Bosch BGL41HYG2H Serie 4, Toz torbalı Süpürge, ProHygienic, Beyaz

Satıcı: Ege Magaza | 44 yorum

9.393,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

9 dk önce

3 9393.00
Bosch Serie 4 Bgl41hyg2h Prohygienic 760 W Toz Torbalı Elektrikli Süpürge

Satıcı: haksamdtm

9.434,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

4 9434.00
Bosch Serie 4 ProHygienic Toz Torbalı Elektrikli Süpürge Beyaz

Satıcı: Aslanbey DTM

9.599,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

6 saat önce

5 9599.00
Bosch BGL41HYG2H Serie 4 Prohygienic Toz Torbalı Elektrikli Süpürge beyaz

Satıcı: asya06

9.649,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

6 9649.10
Bosch BGL41HYG2H Serie 4, Toz torbalı Süpürge, ProHygienic, Beyaz

Satıcı: No1 Shopping Center | 44 yorum

9.764,07 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

9 dk önce

7 9764.07
Bosch BGL41HYG2H Serie 4 Prohygienic Toz Torbalı Elektrikli Süpürge beyaz

Satıcı: tayhan

9.850,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

8 9850.00
BOSCH BGL41HYG2H Serie 4 ProHygienic Toz Torbalı Elektrikli Süpürge Beyaz

Satıcı: SERGİ MOBİLYA BOSCH

12.125,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

9 12125.00
BGL41HYG2H Serie 4 ProHygienic Beyaz Toz Torbalı Süpürge 17.000,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

10 17010
Bosch Serie 4 BGL41HYG2H ProHygienic 760 W Toz Torbalı Elektrikli Süpürge

Satıcı: DURUKANLAR

22.320,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

11 22320.00

Bosch BGL41HYG2H Elektrikli Süpürge Fiyat Geçmişi

Bosch BGL41HYG2H Elektrikli Süpürge Temel Özellikleri

Var
11 m
6.2 kg
8 m
69 dB
Su Haznesi:
Yok

Bosch BGL41HYG2H Elektrikli Süpürge Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

DONANIM

TASARIM

ÖLÇÜLER

• En 295 mm
• Boy 265 mm
• Derinlik 410 mm
• Net Ağırlık 6.2 kg
• Kablo Uzunluğu 8 m
• Hareket Yarıçapı 11 m

Bosch BGL41HYG2H Elektrikli Süpürge Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.