Motor Gücü (En Yüksek):
Emiş Tipi:
Toz Torbası:
Var
Toz Kapasitesi:
Siklon Filtre:
Yok
EPA/HEPA Filtre:
Var
Hareket Yarıçapı:
10 m
Net Ağırlık:
4.5 kg

Bosch BGLS4PET2 ProAnimal Elektrikli Süpürge Fiyatları

Bosch Bgls4pet2 600 W Toz Torbalı Elektrikli Süpürge

Satıcı: haksamdtm

9.434,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

1 9434.00
Bosch BGLS4PET2 600 W Toz Torbalı Elektrikli Süpürge kirmizi

Satıcı: DEMPAHALIVEMOBİLYA

9.855,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

2 9855.00
Bosch BGLS4PET2 ProAnimal 600 W Toz Torbalı Süpürge

Satıcı: duru ev aletleri

10.670,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

3 10670.00
Bosch Bgls4pet2 600 W Toz Torbalı Süpürge Proanimal Kırmızı Hepa H13 Filtre

Satıcı: HELVACIOGULLARI

10.800,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

4 10800.00
Bosch SERIE 4 Toz Torbalı Süpürge Kırmızı 0,2 L Toz Hacmi ile Turbo Başlık Özellikli

Satıcı: dempahalimobilyabeyazesya | 93 yorum

10.900,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

5 10900.00
Bosch BGLS4PET2 - Kırmızı

Satıcı: Saracogludtm | 11 yorum

10.992,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

6 10992.00
Bosch BGLS4PET2 600 W Toz Torbalı Elektrikli Süpürge kirmizi

Satıcı: miracbazaar

11.460,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

7 11460.00
Bosch BGLS4PET2 ProAnimal 600 W Toz Torbalı Süpürge

Satıcı: Miraç Shop

11.640,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

8 11640.00
Bosch Bgls4pet2 Proanimal 600 W Toz Torbalı Süpürge

Satıcı: ERDİRENLER

11.930,03 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

9 11930.03
Bosch Bgls4Pet2 Proanimal 600 W Toz Torbalı Süpürge

Satıcı: Duru Ev Aletleri

12.090,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

10 12090.00
Bosch Bgls4Pet2 Proanimal 600 W Toz Torbalı Süpürge

Satıcı: Miraç Bazaar

12.090,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

11 12090.00

Bosch BGLS4PET2 ProAnimal Elektrikli Süpürge Fiyat Geçmişi

Bosch BGLS4PET2 ProAnimal Elektrikli Süpürge Temel Özellikleri

Var
Yok
Var
10 m
4.5 kg
Ses Seviyesi:
75 dB
Su Haznesi:
Yok

Bosch BGLS4PET2 ProAnimal Elektrikli Süpürge Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

DONANIM

TASARIM

• Tutma Kolu Var
• Kablo Var
• Kablo Sarıcı Otomatik
• Teleskopik Boru Var
• Park Pozisyonu Yatay

FİLTRELEME

• EPA/HEPA Filtre Var
• EPA/HEPA Cinsi H13
• Siklon Filtre Yok

ÖLÇÜLER

• En 295 mm
• Boy 265 mm
• Derinlik 410 mm
• Net Ağırlık 4.5 kg
• Hareket Yarıçapı 10 m

Bosch BGLS4PET2 ProAnimal Elektrikli Süpürge Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.