Emiş Tipi:
Toz Torbası:
Yok
EPA/HEPA Filtre:
Var
Net Ağırlık:
6.7 kg
Kablo Uzunluğu:
Ses Seviyesi:
64 dB
Su Haznesi:
Yok

Bosch BGS7SIL1 Elektrikli Süpürge Fiyatları

Bosch BGS7SIL1 Serie 8 Pro Silence Toz Torbasız Süpürge HEPA Filtreli Güçlü Emiş Teknolojisi - Beyaz

Satıcı: Harcıalem | 141 yorum

14.638,66 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

1 14638.66
Bosch Bgs7sıl1 550 W Toz Torbasız Elektrikli Süpürge

Satıcı: haksamdtm

14.596,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

2 14596.00
Bosch Bgs7sıl1 Toz Torbasız Süpürge

Satıcı: AYMETDTM

14.666,60 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

3 14666.60
Bosch BGS7SIL1 Toz Torbasız Süpürge

Satıcı: kapidakifirsat

14.774,01 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

4 14774.01
Bosch BGS7SIL1 Serie 8 Pro Silence Toz Torbasız Süpürge HEPA Filtreli Güçlü Emiş Teknolojisi - Beyaz

Satıcı: senalpazar | 141 yorum

14.880,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

5 14880.00
Bosch BGS7SIL1 650 W Toz Torbasız Elektrikli Süpürge beyaz

Satıcı: abdullahoglu-ticaret

15.223,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

6 15223.00
Bosch BGS7SIL1 650 W Toz Torbasız Elektrikli Süpürge beyaz

Satıcı: asya06

15.249,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

7 15249.00
Bosch Bgs7sıl1 Toz Torbasız Elektrik Süpürgesi

Satıcı: HELVACIOGULLARI

15.350,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

8 15350.00
Bosch Bgs7sıl1 Toz Torbasız Elektrik Süpürgesi Bgs7sıl1

Satıcı: ege shop

16.650,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

9 16650.00
Bosch BGS7SIL1 Toz Torbasız Süpürge

Satıcı: saracoglubeyazesya

17.459,03 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

10 17459.03
Bosch BGS7SIL1 Toz Torbasız Süpürge

Satıcı: keskinlerevaletleri

19.199,04 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

11 19199.04

Bosch BGS7SIL1 Elektrikli Süpürge Fiyat Geçmişi

Bosch BGS7SIL1 Elektrikli Süpürge Temel Özellikleri

Yok
Var
6.7 kg
64 dB
Yok

Bosch BGS7SIL1 Elektrikli Süpürge Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

DONANIM

TASARIM

• Tutma Kolu Var
• Kablo Var
• Kablo Sarıcı Otomatik
• Teleskopik Boru Var
• Park Pozisyonu Yatay

FİLTRELEME

• EPA/HEPA Filtre Var

ÖLÇÜLER

• En 310 mm
• Boy 320 mm
• Derinlik 470 mm
• Net Ağırlık 6.7 kg
• Kablo Uzunluğu 11 m

Bosch BGS7SIL1 Elektrikli Süpürge Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.