Toz Torbası:
Yok
Max. Isıtıcı Gücü:
1300 W
Isınma Süresi:
30 sn
Net Ağırlık:
2.5 kg
Kablo Uzunluğu:
3 m
Su Haznesi:
Var

Bright Elegance BE-3430 Buharlı Mop Fiyatları

Bright Elegance Be-3430 10 İn 1 Çok Fonksiyonlu Buharlı Temizlik Makinesi

Satıcı: FırsatDünyası

1.601,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

1 1601.10
Bright Elegance 10 in 1 Çok Fonksiyonlu Buharlı Temizlik Makinesi

Satıcı: Fırsat Dünyası

1.699,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

2 1699.00
Bright Elegance BE-3430 10 in 1 Çok Fonksiyonlu Buharlı Temizlik Makinesi

Satıcı: Fırsat Dünyası

1.709,06 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

3 1709.06
Bright Elegance BE-3430 10 in 1 Çok Fonksiyonlu Buharlı Temizlik Makinesi beyaz

Satıcı: firsatdunyasii

1.748,63 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

4 1748.63
Bright Elegance BE-3430 1300W Buharlı Temizlik Makinesi – 10'u 1 Arada Aksesuar Seti, Beyaz, Ev ve Ofis Kullanımına Uygun

Satıcı: Fırsat Dünyası | 4 yorum

1.828,19 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

24 dk önce

5 1828.19
Bright Elegance Be-3430 10 İn 1 Çok Fonksiyonlu Buharlı Temizlik Makinesi

Satıcı: Özkan AVM

2.394,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

6 2394.10
Bright Elegance BE-3430 1300W Buharlı Temizlik Makinesi – 10'u 1 Arada Aksesuar Seti, Beyaz, Ev ve Ofis Kullanımına Uygun

Satıcı: ANKASTREESHOP | 4 yorum

2.447,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

24 dk önce

7 2447.90
Bright Elegance BE-3430 10 in 1 Çok Fonksiyonlu Buharlı Temizlik Makinesi beyaz

Satıcı: ozkanavmmagazalari

2.690,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

8 2690.00

Bright Elegance BE-3430 Buharlı Mop Fiyat Geçmişi

Bright Elegance BE-3430 Buharlı Mop Temel Özellikleri

Yok
1300 W
30 sn
2.5 kg
3 m
Var

Bright Elegance BE-3430 Buharlı Mop Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

• Ürün Tipi Buharlı Mop
• Süpürge Türü Dikey Süpürge
• Max. Isıtıcı Gücü 1300 W
• Isınma Süresi 30 sn
• Kullanım Alanı Halı Kumaş Yüzeyler Tüm Sert Zeminler

TASARIM

• Tutma Kolu Var
• Kablo Var
• Kablo Sarıcı Manuel
• Park Pozisyonu Dikey

ÖLÇÜLER

• Net Ağırlık 2.5 kg
• Kablo Uzunluğu 3 m

Bright Elegance BE-3430 Buharlı Mop Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.