Motor Gücü (En Yüksek):
Emiş Tipi:
Toz Torbası:
Yok
Toz Kapasitesi:
Siklon Filtre:
Var
Kablo Uzunluğu:
5 m
Su Haznesi:
Yok

Conti 307 Powerball Elektrikli Süpürge Fiyatları

Cvc 307 Toz Torbasız Elektrikli Süpürge

Satıcı: SENA DOĞAN DTM

2.892,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

1 2892.50
Conti Cvc 307 850 W Mor Toz Torbasız Elektrikli Süpürge

Satıcı: Airyshop

3.185,30 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

2 3185.30
Conti Nbb 3569 Kaplı Desteksiz Sütyen Beyaz - Fuşya

Satıcı: Airyshop | 187 yorum

3.329,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

3 3329.00
CONTİ Cvc 307 Toz Torbasız Elektrikli Süpürge Mor

Satıcı: ARYA DTM

3.329,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

4 3329.00
CONTİ Cvc 307 Toz Torbasız Elektrikli Süpürge Mor

Satıcı: Airyshop

3.329,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

5 3329.00
Conti Nbb 3569 Kaplı Desteksiz Sütyen Beyaz - Fuşya

Satıcı: SENA DOĞAN DTM | 187 yorum

3.329,98 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

6 3329.98
Conti CVC-307 Powerball Toz Torbasız Elektrikli Süpürge Mor

Satıcı: Airyshop

3.458,67 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

7 3458.67
Conti CVC-307 Powerball Toz Torbasız Elektrikli Süpürge Mor

Satıcı: ARYA DTM

3.533,07 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

8 3533.07
Conti CVC 307 850 W Mor Toz Torbasız Elektrikli Süpürge

Satıcı: Airyshop

3.549,23 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

9 3549.23
Conti CVC 307 850 W Mor Toz Torbasız Elektrikli Süpürge

Satıcı: Kipaş Avm

4.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

10 4499.00
Conti CVC-307 Powerball Elektrikli Süpürge Mor

Satıcı: Digicomshop

5.924,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

20 dk önce

11 5924.00
Conti CVC-307 Powerball Elektrikli Süpürge Gri

Satıcı: Digicomshop

5.924,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

20 dk önce

12 5924.00

Conti 307 Powerball Elektrikli Süpürge Fiyat Geçmişi

Conti 307 Powerball Elektrikli Süpürge Temel Özellikleri

Yok
Var
5 m
Yok

Conti 307 Powerball Elektrikli Süpürge Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

DONANIM

• Toz Torbası Yok
• Toz Haznesi Var
• Su Haznesi Yok
• Toz Kapasitesi 2.5 litre

TASARIM

• Tutma Kolu Var
• Kablo Var
• Kablo Sarıcı Otomatik
• Teleskopik Boru Var
• Boru Malzemesi Metal
• Park Pozisyonu Yatay

FİLTRELEME

• Siklon Filtre Var

ÖLÇÜLER

• Kablo Uzunluğu 5 m

Conti 307 Powerball Elektrikli Süpürge Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.