Motor Gücü (En Yüksek):
Emiş Tipi:
Toz Torbası:
Var
Siklon Filtre:
Yok
Kablo Uzunluğu:
5 m
Su Haznesi:
Yok

Conti CS-102 Powerstar Elektrikli Süpürge Fiyatları

Conti 102 Powerstar Elektrikli Süpürge 2200W Güçlü Emiş Teknolojisi ile Kolay Temizleme - Mor

Satıcı: Hoşgören ticaret | 957 yorum

3.519,60 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

25 dk önce

1 3519.60
Conti CS-102 Powerstar 2200 W Toz Torbalı Elektrikli Süpürge mor

Satıcı: çeyizmağazası

3.300,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

20 dk önce

2 3300.00
CONTİ Conti Cs-102 Power Star Elektrikli Süpürge Mor

Satıcı: ELF TEKNO

3.390,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

3 3390.00
Conti 102 Powerstar Elektrikli Süpürge 2200W Güçlü Emiş Teknolojisi ile Kolay Temizleme - Mor

Satıcı: Cheap House | 957 yorum

3.534,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

22 dk önce

4 3534.00
Conti Cs-102 Power Star Elektrikli Kovalı Süpürge Mor

Satıcı: ARYADTM

3.559,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

5 3559.10
Conti Cs-102 Power Star Elektrikli Süpürge Mor

Satıcı: ARYA DTM

3.719,07 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

18 dk önce

6 3719.07
Conti 102 Powerstar Elektrikli Süpürge 2200W Güçlü Emiş Teknolojisi İle Kolay Temizleme

Satıcı: Pegasus Otoses Dünyası

3.737,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

7 3737.10
Conti 102 Powerstar Elektrikli Süpürge 2200W Güçlü Emiş Teknolojisi ile Kolay Temizleme

Satıcı: Pioneer

3.947,06 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

8 3947.06
CONTİ Conti Cs-102 Power Star Elektrikli Süpürge Mor

Satıcı: ARYA DTM

3.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

9 3999.00
Conti CS-102 Powerstar 2200 W Toz Torbalı Elektrikli Süpürge mor

Satıcı: ARYADTM

3.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

20 dk önce

10 3999.00
Conti CS-102 Powerstar Metal Kazanlı Elektrikli Süpürge Mor

Satıcı: ARYA DTM

3.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

11 3999.00

Conti CS-102 Powerstar Elektrikli Süpürge Fiyat Geçmişi

Conti CS-102 Powerstar Elektrikli Süpürge Temel Özellikleri

Var
Yok
5 m
Yok

Conti CS-102 Powerstar Elektrikli Süpürge Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

DONANIM

• Toz Torbası Var
• Toz Haznesi Yok
• Su Haznesi Yok

TASARIM

FİLTRELEME

• Siklon Filtre Yok

ÖLÇÜLER

• Kablo Uzunluğu 5 m

Conti CS-102 Powerstar Elektrikli Süpürge Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.