Emiş Gücü:
Emiş Tipi:
Toz Torbası:
Yok
Toz Kapasitesi:
Kablo Uzunluğu:
5 m
Su Haznesi:
Yok

Conti Zeus Plus Elektrikli Süpürge Fiyatları

Conti CSC-305 Zeus Plus Dikey Elektrikli Süpürge Yeşil - 0 - Altın

Satıcı: İKİZLER ZÜCCACİYE

1.534,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

1 1534.50
Conti CSC-305 Zeus Plus Yeşil Dikey Şarjlı Süpürge

Satıcı: SENA DOĞAN DTM

1.568,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

2 1568.00
Conti CSC-305 Zeus Plus Dikey Elektrikli Süpürge-Yeşil Pratik süpürge

Satıcı: SENA DOĞAN DTM

1.568,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

3 1568.00
Conti 500-1000 L Conti CSC-305 Zeus Plus Dikey Elektrikli Süpürge-Yeşil Pratik Süpürge 700-1000 Watt Kabl - Altın

Satıcı: İKİZLER ZÜCCACİYE

1.650,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

4 1650.00
Conti Csc 305 Ares Dik Süpürge

Satıcı: Mobilya_Fuarı

1.895,70 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

5 1895.70
Conti Csc-305 Zeus Plus Dikey Elektrikli Süpürge Yeşil

Satıcı: Digicomshop

2.201,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

6 2201.90
CONTİ CSC-305 Zeus Plus Dikey Elektrikli Süpürge Pembe

Satıcı: Digicomshoop

2.249,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

7 2249.00
Conti CSC-303 Zeus Plus Dikey Elektrikli Süpürge Pembe

Satıcı: Digicomshop

2.249,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

54 dk önce

8 2249.00
CONTİ Conti Csc-305 Zeus Plus Dikey Elektrikli Süpürge Mavi

Satıcı: Digicomshoop

2.474,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

9 2474.00
Conti CSC-305 Zeus Plus Dikey Elektrikli Süpürge Yeşil

Satıcı: Digicomshop

2.474,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

54 dk önce

10 2474.00

Conti Zeus Plus Elektrikli Süpürge Fiyat Geçmişi

Conti Zeus Plus Elektrikli Süpürge Temel Özellikleri

Yok
5 m
Yok

Conti Zeus Plus Elektrikli Süpürge Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

DONANIM

TASARIM

• Tutma Kolu Var
• Kablo Var
• Kablo Sarıcı Manuel
• Park Pozisyonu Dikey

ÖLÇÜLER

• Kablo Uzunluğu 5 m

Conti Zeus Plus Elektrikli Süpürge Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.