Motor Gücü (En Yüksek):
Emiş Tipi:
Toz Torbası:
Yok
Toz Kapasitesi:
Siklon Filtre:
Yok
Kablo Uzunluğu:
5 m
Su Haznesi:
Yok

CVS DN 4705 Wanda Elektrikli Süpürge Fiyatları

CVS Dn 4705 Wanda Pratik Dik Süpürge

Satıcı: ATE GRUP

1.289,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

1 1289.00
CVS Dn 4705 Wanda Pratik Dik Süpürge

Satıcı: Koza Gift

1.300,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

2 1300.00
Cvs Dn 4705 Wanda Dikey Süpürge 1 L Toz Haznesi ile Pratik Kullanım ve Güçlü Emiş Özelliği - Kırmızı - Siyah

Satıcı: Koza Gift | 313 yorum

1.488,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

3 1488.00
Cvs Dn 4705 Wanda Dikey Süpürge 1 L Toz Haznesi ile Pratik Kullanım ve Güçlü Emiş Özelliği - Kırmızı - Siyah

Satıcı: Canan Home | 313 yorum

1.534,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

4 1534.50
Cvs DN 4705 Wanda Dikey Elektrikli Süpürge kirmizi

Satıcı: fullev

1.699,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

5 1699.00
Cvs Dn 4732 Wanda Plus Pratik Dik Süpürge 17Kpa

Satıcı: D108

1.779,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

6 1779.10
CVS DN 4732 Wanda Plus Pratik Dik Süpürge 17kpa

Satıcı: D108

1.819,09 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

7 1819.09
CVS DN 4732 Wanda Plus Pratik Dik Süpürge 17kpa

Satıcı: D108

1.919,04 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

8 1919.04
Cvs DN 4705 Wanda Dikey Elektrikli Süpürge kirmizi

Satıcı: praktikhome

2.115,08 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

9 2115.08
CVS DN 4705 Wanda Dikey Elektrikli Süpürge

Satıcı: Çetinler ticaret

2.250,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

9 dk önce

10 2260

CVS DN 4705 Wanda Elektrikli Süpürge Fiyat Geçmişi

CVS DN 4705 Wanda Elektrikli Süpürge Temel Özellikleri

Yok
5 m
Yok

CVS DN 4705 Wanda Elektrikli Süpürge Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

DONANIM

TASARIM

• Tutma Kolu Var
• Kablo Var
• Kablo Sarıcı Manuel
• Park Pozisyonu Dikey

FİLTRELEME

• Siklon Filtre Yok

ÖLÇÜLER

• Kablo Uzunluğu 5 m

CVS DN 4705 Wanda Elektrikli Süpürge Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.