Emiş Tipi:
Toz Torbası:
Yok
Toz Kapasitesi:
Şarj Süresi:
4 saat
Siklon Filtre:
Var
EPA/HEPA Filtre:
Var
Çalışma Süresi:
Ses Seviyesi:
78 dB

CVS DN 4725 Merküt Şarjlı Süpürge Fiyatları

Cvs Merküt Şarjlı Dikey Süpürge DN-4725 150 W Güç Değeri Hepa Filtre ve LED Başlıklı Kırmızı

Satıcı: ikonelektronik | 11 yorum

2.976,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

20 dk önce

1 2976.00
Cvs Dn 4725 Merküt Dik Şarjlı Süpürge

Satıcı: D108

2.936,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

2 2936.10
Cvs DN-4725 Merküt Dikey Şarjlı Süpürge-Beyaz

Satıcı: kaleteknoloji

3.016,70 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

48 dk önce

3 3016.70
Cvs DN-4725 Merküt 150 Watt Dikey Şarjlı Süpürge - Kırmızı - Siyah

Satıcı: ikonelektronik | 2 yorum

3.069,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

20 dk önce

4 3069.00
CVS DN 4725 Merküt Dik Şarjlı Süpürge

Satıcı: technobazaar

3.142,80 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

5 3142.80
CVS DN-4725 Merküt Dikey Şarjlı Süpürge

Satıcı: D108

3.167,04 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

48 dk önce

6 3167.04
CVS DN 4725 Merküt Dik Şarjlı Süpürge

Satıcı: D108

3.289,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

7 3289.00
Cvs Dn-4725 Merküt Dikey Şarjlı Süpürge-Beyaz

Satıcı: Saf teknoloji

3.556,40 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

8 3556.40
CVS DN 4725 Merküt Cordless Şarjlı Dikey Süpürge

Satıcı: Dossimo

4.031,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

21 dk önce

9 4031.10
Cvs Dn 4725 Merküt Şarjlı Dik Süpürge Beyaz

Satıcı: Alse Home

4.464,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

10 4464.00
Cvs Dn 4725 Merküt Şarjlı Dik Süpürge Beyaz

Satıcı: BAKSERLTD

4.949,01 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

11 4949.01

CVS DN 4725 Merküt Şarjlı Süpürge Fiyat Geçmişi

CVS DN 4725 Merküt Şarjlı Süpürge Temel Özellikleri

Yok
4 saat
Var
78 dB
Su Haznesi:
Yok

CVS DN 4725 Merküt Şarjlı Süpürge Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

DONANIM

TASARIM

• Tutma Kolu Var
• Teleskopik Boru Yok
• Park Pozisyonu Dikey

FİLTRELEME

• EPA/HEPA Filtre Var
• Siklon Filtre Var

CVS DN 4725 Merküt Şarjlı Süpürge İle En Çok Karşılaştırılan Süpürgeler

CVS DN 4725 Merküt Şarjlı Süpürge Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.