Motor Gücü (En Yüksek):
Emiş Tipi:
Toz Torbası:
Yok
Şarj Süresi:
3 saat
Net Ağırlık:
4.9 kg
Çalışma Süresi:
Su Haznesi:
Var
Su Tankı Kapasitesi:
900 ml

Dreame H12 Pro Şarjlı Süpürge Fiyatları

Dreame H12 Pro Islak Kuru Şarjlı Dikey Süpürge

Satıcı: 23bit Teknoloji

13.557,21 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

1 13557.21
Dreame H12 Pro Islak & Kuru Dikey Süpürge

Satıcı: 23bit Teknoloji

13.569,80 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

47 dk önce

2 13569.80
Dreame H12 Pro Islak & Kuru Dikey Süpürge siyah

Satıcı: mesoy

14.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

3 14499.00
Dreame H12 Pro Islak & Kuru Dikey Süpürge

Satıcı: NEONBİL

14.684,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

47 dk önce

4 14684.10
Dreame H12 Pro Islak & Kuru Dikey Süpürge

Satıcı: NEONBİL

14.783,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

15 dk önce

5 14783.00
Dreame H12 Pro Islak & Kuru Dikey Süpürge

Satıcı: SCHİLA

14.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

59 sn önce

6 15009
Dreame H12 PRO Islak Kuru Süpürge, Akıllı Zemin Temizleyici Süpürge ve Sert Zeminler için Paspas, Sıcak Hava Kurutma ile Tek Adımda Kenardan Kenara Temizlik - Siyah

Satıcı: Mesoy Teknoloji | 40 yorum

14.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

7 14999.00
Dreame H12 Pro Islak & Kuru Dikey Süpürge siyah

Satıcı: 23bit-teknoloji

15.193,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

8 15193.00
Dreame H12 Pro Islak Kuru Şarjlı Dikey Süpürge

Satıcı: NEONBİL

15.344,07 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

9 15344.07
Dreame H12 PRO Islak Kuru Süpürge, Akıllı Zemin Temizleyici Süpürge ve Sert Zeminler için Paspas, Sıcak Hava Kurutma ile Tek Adımda Kenardan Kenara Temizlik - Siyah

Satıcı: 23bit Teknoloji | 40 yorum

15.997,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

10 15997.00
Dreame H12 Pro Islak & Kuru Dikey Süpürge

Satıcı: NEONBİL

15.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

11 15999.00
Dreame H12 Pro FlexReach Islak Kuru Şarjlı Dikey Süpürge 15.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

14 dk önce

12 15999.00
Dreame H12 Pro Islak & Kuru Dikey Süpürge

Satıcı: NEONBİL

16.169,02 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

13 16169.02
Dreame H12 Pro FlexReach Islak ve Kuru Dik Süpürge H12Pro-Flx-Eua-Blk Siyah 17.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

8 dk önce

14 17999.00
Dreame H12 Pro FlexReach Islak Kuru Dikey Süpürge

Satıcı: Dreame Türkiye

17.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

15 17999.00

Dreame H12 Pro Şarjlı Süpürge Fiyat Geçmişi

Dreame H12 Pro Şarjlı Süpürge Temel Özellikleri

Yok
3 saat
4.9 kg
Var
900 ml

Dreame H12 Pro Şarjlı Süpürge Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

DONANIM

• Toz Torbası Yok
• Toz Haznesi Yok
• Su Haznesi Var
• Su Tankı Kapasitesi 900 ml
• Kirli Su Tankı Kapasitesi 700 ml

TASARIM

ÖLÇÜLER

• Net Ağırlık 4.9 kg

Dreame H12 Pro Şarjlı Süpürge Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.