Motor Gücü (En Yüksek):
Emiş Tipi:
Toz Torbası:
Yok
Toz Kapasitesi:
Net Ağırlık:
1.67 kg
Çalışma Süresi:
Su Haznesi:
Yok

Dreame R20 Şarjlı Süpürge Fiyatları

Dreame R20 Dikey Süpürge - Beyaz - Gri

Satıcı: Omega Teknoloji | 201 yorum

15.158,07 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

26 dk önce

1 15158.07
Dreame R20 Şarjlı Dikey Süpürge

Satıcı: ELECTROPRO

14.963,40 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

2 14963.40
Dreame R20 Şarjlı Dikey Süpürge 14.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

13 dk önce

3 14999.00
Dreame R20 Dikey Süpürge - Beyaz - Gri

Satıcı: PEYStech | 201 yorum

15.158,07 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

26 dk önce

4 15158.07
Dreame R20 Şarjlı Dikey Süpürge

Satıcı: Pandora Ticaret

16.365,02 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

5 16365.02
Dreame R20 Dikey Şarjlı Süpürge

Satıcı: Teknosa

16.659,02 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

47 dk önce

6 16659.02
Dreame R20 Dikey Şarjlı Süpürge siyah

Satıcı: teknosa

16.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

7 16999.00
Dreame R20 Şarjlı Süpürge 16.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

8 16999.00
Dreame R20 Ultra Aqua Cycle Dik Süpürge Siyah 17.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

9 17999.00
Dreame R20 Ultra Aquacycle Kablosuz Dikey Süpürge

Satıcı: MediaMarkt

18.000,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

10 18000.00
Dreame R20 Ultra Aquacycle Kablosuz Dikey Süpürge siyah

Satıcı: mediamarkt

18.000,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

11 18000.00
Dreame R20 Ultra Aquacycle Kablosuz Dikey Süpürge

Satıcı: Dreame Türkiye

19.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

12 19999.00

Dreame R20 Şarjlı Süpürge Fiyat Geçmişi

Dreame R20 Şarjlı Süpürge Temel Özellikleri

Yok
1.67 kg
Yok

Dreame R20 Şarjlı Süpürge Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

TASARIM

• Tutma Kolu Var
• Teleskopik Boru Yok
• Park Pozisyonu Dikey

ÖLÇÜLER

• Net Ağırlık 1.67 kg

Dreame R20 Şarjlı Süpürge Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.