Motor Gücü (En Yüksek):
Emiş Tipi:
Toz Torbası:
Yok
Toz Kapasitesi:
Pil Tipi:
Li-ion
Pil Voltajı:
Siklon Filtre:
Var
Net Ağırlık:
1.65 kg

Dreame T10 Şarjlı Süpürge Fiyatları

Dreame T10 Akülü Elektrikli Süpürge Beyaz 0,6L Toz Haznesi ile Şarjlı Kullanım Özelliği

Satıcı: MISRA İLETİŞİM | 18 yorum

9.299,07 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

1 9299.07
Dreame T10 Cordless Vacuum El Tipi Akülü Dikey Elektrikli Süpürge

Satıcı: MISRA PREMİUM

9.433,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

54 dk önce

2 9433.10
Dreame T10 Cordless Vacuum El Tipi Akülü Dikey Elektrikli Süpürge

Satıcı: MISRA İLETİŞİM

9.499,05 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

3 9499.05
Dreame T10 Akülü Elektrikli Süpürge Beyaz 0,6L Toz Haznesi ile Şarjlı Kullanım Özelliği

Satıcı: Edakik | 18 yorum

9.592,95 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

4 9592.95
Dreame T10 Cordless Vacuum El Tipi Akülü Dikey Elektrikli Süpürge

Satıcı: Edakik

10.799,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

5 10799.00
Dreame T10 El Tipi Akülü Elektrikli Süpürge Vtn1

Satıcı: teknolojiankara

11.622,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

6 11622.00
Dreame T10 El Tipi Akülü Elektrikli Süpürge Vtn1

Satıcı: kuponmobil

11.658,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

54 dk önce

7 11658.10
Dreame T10 Cordless Vacuum El Tipi Akülü Dikey Elektrikli Süpürge

Satıcı: teknolojiankara

12.241,59 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

8 12241.59
Dreame T10 Cordless Vacuum El Tipi Akülü Dikey Elektrikli Süpürge

Satıcı: fayamarket

25.000,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

9 25000.00

Dreame T10 Şarjlı Süpürge Fiyat Geçmişi

Dreame T10 Şarjlı Süpürge Temel Özellikleri

Yok
Li-ion
Var
1.65 kg
Çalışma Süresi:
Su Haznesi:
Yok

Dreame T10 Şarjlı Süpürge Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

DONANIM

TASARIM

FİLTRELEME

• Siklon Filtre Var

ÖLÇÜLER

• Net Ağırlık 1.65 kg

Dreame T10 Şarjlı Süpürge Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.