Emiş Tipi:
Net Ağırlık:
3.82 kg
Su Haznesi:
Var
Su Tankı Kapasitesi:
750 ml

Dyson Clean+Wash Hygiene Şarjlı Süpürge Fiyatları

Dyson Clean+Wash Hygiene ıslak zemin temizleyici

Satıcı: Teknosa

25.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 dk önce

1 26009
Dyson Clean+Wash Hygiene İslak Zemin Temizleyici

Satıcı: ZİTEK BİLİŞİM

25.983,07 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

2 25983.07
Dyson Clean+Wash Islak Zemin Temizleyici Mavi Renkli Toz Torbasız Güçlü Emiş Teknolojisi ile 0,75 L Kapasite

Satıcı: Dyson Türkiye | 13 yorum

25.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

3 25999.00
Dyson Clean+Wash Hygiene Islak Temizleme Özellikli Zemin Temizleyici 25.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

10 dk önce

4 25999.00
Dyson Clean + Wash Hygiene Islak Zemin Temizleyici mavi-turuncu

Satıcı: teknosa

25.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

5 25999.00
Dyson Clean+Wash Hygiene ıslak zemin temizleyici 25.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

6 25999.00
Dyson Clean + Wash Hygiene Islak Zemin Temizleyici

Satıcı: Teknosa

25.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

7 25999.00
Dyson Clean + Wash Hygiene Islak Zemin Temizleyici 25.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

8 25999.00
Dyson Clean+Wash Hygiene Islak Zemin Temizleyici 25.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

9 25999.00
Clean+Wash Hygiene Islak Zemin Temizleyici 25.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

10 25999.00
Dyson Clean + Wash Hygiene Islak Zemin Temizleyici mavi-turuncu

Satıcı: mediamarkt

26.000,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

11 26000.00
Dyson Clean+Wash Hygiene Islak Zemin Temizleyici

Satıcı: Zitek Bilişim

27.121,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

12 27121.90
Dyson Clean+Wash Islak Zemin Temizleyici Mavi Renkli Toz Torbasız Güçlü Emiş Teknolojisi ile 0,75 L Kapasite

Satıcı: Zitek Bilişim | 13 yorum

29.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

13 29999.00

Dyson Clean+Wash Hygiene Şarjlı Süpürge Fiyat Geçmişi

Dyson Clean+Wash Hygiene Şarjlı Süpürge Özellikleri

DONANIM

• Su Haznesi Var
• Su Tankı Kapasitesi 750 ml

TASARIM

ÖLÇÜLER

• En 244 mm
• Boy 1096 mm
• Derinlik 280 mm
• Net Ağırlık 3.82 kg

Dyson Clean+Wash Hygiene Şarjlı Süpürge Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.