Emiş Tipi:
Toz Torbası:
Yok
Toz Kapasitesi:
Şarj Süresi:
4 saat
Siklon Filtre:
Var
Net Ağırlık:
2.2 kg
Çalışma Süresi:
Su Haznesi:
Yok

Dyson V12 Detect Slim Absolute Şarjlı Süpürge Fiyatları

Dyson V12 Detect Slim Absolute Şarjlı Dikey Süpürge

Satıcı: RNG TEKNOLOJİ

34.221,40 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

1 34221.40
Dyson V12 Detect Slim Absolute Şarjlı Kablosuz Dikey Süpürge nikel-sari

Satıcı: mediamarkt

34.289,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

2 34289.00
Dyson V12 Detect Slim Absolute Şarjlı Dikey Süpürge

Satıcı: amobile

35.557,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

3 35557.50
Dyson V12 Detect Slim Absolute Kablosuz Şarjlı Dikey Süpürge Sarı Nikel 35.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

4 35999.00
Dyson V12 Detect Slim Absolute Kablosuz Süpürge 35.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

5 35999.00
Dyson V12 Detect Slim Absolute Kablosuz Süpürge Gri

Satıcı: Turkcell Satış A.Ş.

35.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

6 35999.00
V12 Detect Slim Absolute Kablosuz Dikey Süpürge 35.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

57 dk önce

7 35999.00
DYSON V12 Detect Slim™ Absolute Kablosuz Süpürge

Satıcı: MediaMarkt

36.000,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

8 36000.00
Dyson V12 Detect Slim Absolute Şarjlı Dikey Süpürge

Satıcı: RNG TEKNOLOJİ

36.978,75 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

9 36978.75
Dyson V12 Detect Slim Absolute Kablosuz Süpürge Gri

Satıcı: BERKEGRUP

36.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

10 36999.00
Dyson V12 Detect Slim™ Absolute Kablosuz Süpürge - Gri

Satıcı: AR-AS | 3764 yorum

37.851,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

11 37851.00
DYSON V12 Detect Slim™ Absolute Kablosuz Süpürge

Satıcı: ECZAMALL

37.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

12 37999.00
Dyson V12 Detect Slim Absolute Şarjlı Dikey Süpürge

Satıcı: Titanyum AVM

37.999,05 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

13 37999.05
Dyson V12 Detect Slim Absolute Kablosuz Dikey Şarjlı Süpürge gri

Satıcı: Amobile

39.000,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

15 dk önce

14 39000.00
Dyson V12 Detect Slim™ Absolute Kablosuz Süpürge - Gri

Satıcı: GLOBAL TEKNOLOJİİ | 3764 yorum

39.058,88 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

15 39058.88

Dyson V12 Detect Slim Absolute Şarjlı Süpürge Fiyat Geçmişi

Dyson V12 Detect Slim Absolute Şarjlı Süpürge Temel Özellikleri

Yok
4 saat
Var
2.2 kg
Yok

Dyson V12 Detect Slim Absolute Şarjlı Süpürge Özellikleri

TASARIM

• Tutma Kolu Var
• Teleskopik Boru Yok
• Park Pozisyonu Dikey

FİLTRELEME

• Siklon Filtre Var
• Diğer Filtreler Metal Filtre Motor Koruma Filtresi

ÖLÇÜLER

• En 252 mm
• Boy 1234 mm
• Derinlik 250 mm
• Net Ağırlık 2.2 kg

Dyson V12 Detect Slim Absolute Şarjlı Süpürge Yorumları (4 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Emrah Ç**** Profil Resmi

27 yorum

Emrah Ç**** Herkes birbirini gaza getiriyor, bir furya oluşturuyor. Önce robot süpürge, onbinlerce kişi aldı, herkes birbirini gazladı. Aaa siz de yok mu, ay şöyle rahat ay böyle iyi. Şimdi de dyson. Sanarsın herkes anasından dysonla doğdu. Kapitalizmin uşağı olduk haberimiz yok... Alin alın, çok iyi makina paradı ucuz bile daha pahalı olmalıydı
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla
3 yıl önce
Oğuzhan Y***** Profil Resmi

3 yorum

Oğuzhan Y***** bu iphone muhabbetine dönüyor,3binlik telefondada instaya giriyorum 50binlik iphonelada instaya giriyorsun, atom parçalamıyon ne gerek var diyorlar seninkide o muhabbete dönmüş,ince tozlara alerjisi olan kuzenim var,ufacık toz uçsun etrafında hemen hapşu hapşu durakmasadan hapşuruyor bi yerden sonra tıkanıyor kız,ve dyson aldılar şimdi diyorki aldıktan sonra günde 2 kere bunla çektiriyoruz her tarafı daha hapşurmuyorum tıkanmıyorum diyor,bu şimdi kapitalizmin uçağımı ? ve diğer konu paramız var alıyoruz ? napacağız mezaramı götüreceğiz ? bu kadar tapmayın paraya,teknolojinin nimetlerinden faydalanın. Devamını Oku
Faydalı (1) Faydalı Değil (0) Yanıtla - 3 yıl önce
hknhnry Profil Resmi

1 yorum

hknhnry Oğuzhan adam ondan mı bahsediyor niye sadece dyson demek istiyor? Thomas Miele, Bissel, Karcher. Nilfisk bu markalarda işlerinin uzmanı ama kimse onlardan bahsetmiyor. Misal Bende dikey süpürge alıcam karşılaştırıyorum hepsini ama bissel ve miele de takılıp kaldım.
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla - 2 yıl önce
Feti A*** Profil Resmi

21 yorum

Feti A*** Evet,bundan 2-3 gün önce satın aldığım ve birkaç gündür de kullanma fırsatı buldugum Dyson V 12 Slim Absolute hakkında gözlemlerimi ve ön görüşlerimi aktarayım.Bir defa makina gerçekten güzel ve güçlü,o konu zaten tartışmasız,çünkü bu alet modern bir Dyson.Bunu seçmemin esas iki sebebi şuydu: 1-Güçten taviz vermeden en hafif Dyson olması,ki alet sadece 2200 gram.Yani 2 kilo ! Digeri ise devamlı tetik basma saçmalıgına son veren üstten bir aç kapa dügmesine sahip olması.Yeşil lazerde kirleri sanki biraz abartarak göstermekte ve...evet havalı mı havalı yani.Kısaca,bana göre dezavantaj olmayan toz haznesinin biraz kü.çük olması (0,35 litre) dışında eksiklik bulamayacagınız bir alet.Ben bunu bilerek aldım,daha sık toz boşaltmayı göze aldım ve neden aldım? Çünkü bu şekilde alet çok hafiflemiş ve kol yormadan temizlik yaptırıyor.Ötekisi iki kat hazne geniş ama 800 gram da daha ağır oluyordu.Son sözüm,evet pahalı ama,her kuruşunu hak eden bir makinaymış.Hatta sunduğu kalite ve güç parasını geçmekte ....... Devamını Oku
Faydalı (1) Faydalı Değil (0) Yanıtla
3 yıl önce
Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.