Emiş Tipi:
Toz Torbası:
Yok
Toz Kapasitesi:
Pil Tipi:
Li-ion
Net Ağırlık:
1.05 kg
Çalışma Süresi:
Ses Seviyesi:
80 dB
Su Haznesi:
Yok

Einhell TE-SV 18 Li-Solo Şarjlı Süpürge Fiyatları

Einhell TE-FS 18 Li-Solo, Akülü Süpürge (Akü ve şarj cihazı dahil değildir) - 2352050

Satıcı: 3 Çınar

9.285,12 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

1 9285.12
Einhell TE-SV 18 Li - Solo, Akülü Dikey Süpürge (Akü ve şarj cihazı dahil değildir) - 2347180

Satıcı: Einhell Şanlıurfa Bayi

9.719,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

2 9719.10
Einhell Akülü Dikey Süpürge TE-SV 18 Li-Solo Power X-Change (Li-Ion, 18V, torbasız, siklon teknolojisi, BOOST modu, 3’lü filtre sistemi) - 2347180

Satıcı: Amazon.com.tr

9.858,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 dk önce

3 9868
Einhell TE-SV 18 Li - Solo Akülü Dikey Süpürge - 2347180 kirmizi

Satıcı: einhellsanliurfabayi

10.149,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

4 10149.00
Einhell TE-SV 18 Li - Solo Akülü Dikey Süpürge - 2347180 kirmizi

Satıcı: SemizMakina

13.909,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

5 13909.90
Einhell TE-SV Dikey Şarjlı Süpürge

Satıcı: Einhell TR

14.217,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

6 14217.00
Einhell TE-SV Dikey Şarjlı Süpürge

Satıcı: 3 Çınar Danışmanlık

14.678,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

7 14678.00
Einhell Akülü Dikey Süpürge Te-Sv 18 Li-Solo Power X-Change (Li-Ion, 18V, Torbasız, Siklon Teknolojisi, Boost Modu, 3’lü Filtre Sistemi) - 2347180

Satıcı: larska

24.307,04 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

24 dk önce

8 24307.04
Einhell Akülü Dikey Süpürge Te-Sv 18 Li-Solo Power X-Change (Li-Ion, 18V, Torbasız, Siklon Teknolojisi, Boost Modu, 3’lü Filtre Sistemi) - 2347180

Satıcı: larska

24.752,33 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

24 dk önce

9 24752.33

Einhell TE-SV 18 Li-Solo Şarjlı Süpürge Fiyat Geçmişi

Einhell TE-SV 18 Li-Solo Şarjlı Süpürge Temel Özellikleri

Yok
Li-ion
1.05 kg
80 dB
Yok

Einhell TE-SV 18 Li-Solo Şarjlı Süpürge Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

DONANIM

• Toz Torbası Yok
• Toz Haznesi Var
• Su Haznesi Yok
• Toz Kapasitesi 600 ml

TASARIM

• Tutma Kolu Var
• Teleskopik Boru Yok
• Park Pozisyonu Dikey

ÖLÇÜLER

• Net Ağırlık 1.05 kg

Einhell TE-SV 18 Li-Solo Şarjlı Süpürge Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.