Emiş Tipi:
Toz Torbası:
Yok
Pil Voltajı:
Şarj Süresi:
4.5 saat
Siklon Filtre:
Var
Net Ağırlık:
2.2 kg
Çalışma Süresi:
Ses Seviyesi:
80 dB

Electrolux 700 Cordless Cleaner Şarjlı Süpürge Fiyatları

Electrolux EP71UB14DB 700 Serisi Ultimate Dikey Şarjlı Kablosuz Süpürge | 2.2 Kg Hafif Tasarım, Uzun Pil Ömrü ile 50 Dakikalık Şarj Süresi, Auto Fonksiyon | 10 Yıl Motor Garantisi

Satıcı: anatoptan

9.649,03 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

1 9659.03
Electrolux EP71UB14DB Dikey Şarjlı Süpürge | 2.2 Kg Hafif Tasarım, 50 dk kullanım | 10 Yıl Motor Garantisi

Satıcı: Anatoptan

9.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

2 9999.00
Electrolux Ep71Ub14Db Ultimate 700 Cordless Cleaner 14.4 V Dikey Şarjlı Süpürge Lacivert

Satıcı: Anatoptan

10.799,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

3 10799.00
Electrolux Ep71ub14db Ultimate 700 Cordless Cleaner 14.4 V Dikey Şarjlı Süpürge

Satıcı: Anatoptan

10.799,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

4 10799.00
Electrolux Ep71Ub14Db Ultimate 700 Cordless Cleaner 14.4 V Dikey Şarjlı Süpürge

Satıcı: Anatoptan

10.799,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

51 dk önce

5 10799.00
Electrolux Ep71ub14db Ultimate 700 Serisi Hafif (2.2 Kg) Ve Güçlü Dikey Şarjlı Süpürge, 10 Yıl Motor Garantili

Satıcı: NetAvantaj

11.213,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

6 11213.10
Electrolux EP71UB14DB Dikey Şarjlı Süpürge

Satıcı: Anatoptan

11.279,06 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

56 dk önce

7 11279.06
Electrolux EP71UB14DB Ultimate 14.4 V Dikey Şarjlı Süpürge lacivert

Satıcı: anatoptan

11.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

8 11499.00
Electrolux EP71UB14DB Ultimate 700 Serisi Çok Hafif(2.2 Kg) ve Güçlü Dikey Şarjlı Süpürge- 10 Yıl Motor Garantili

Satıcı: Digitalia | 95 yorum

11.599,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

26 dk önce

9 11599.00
Electrolux EP71UB14DB Ultimate 700 Serisi Çok Hafif(2.2 Kg) ve Güçlü Dikey Şarjlı Süpürge- 10 Yıl Motor Garantili

Satıcı: anatoptan | 95 yorum

11.779,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

26 dk önce

10 11779.00
EP71UB14DB Ultimate 700 Cordless Cleaner 14.4 V Şarjlı Dikey Süpürge 12.899,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

11 12909
Electrolux EP71UB14DB Ultimate 14.4 V Dikey Şarjlı Süpürge lacivert

Satıcı: ergenclerzuccaciye

13.950,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

12 13950.00
Electrolux EP71UB14DB Dikey Şarjlı Süpürge

Satıcı: ergençler züccaciye

14.450,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

56 dk önce

13 14450.00
Electrolux EP71UB14DB Ultimate 700 Serisi Hafif ve Güçlü Dikey Şarjlı Süpürge

Satıcı: NETAVANTAJ

14.750,01 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

14 14750.01

Electrolux 700 Cordless Cleaner Şarjlı Süpürge Fiyat Geçmişi

Electrolux 700 Cordless Cleaner Şarjlı Süpürge Temel Özellikleri

Yok
4.5 saat
Var
2.2 kg
80 dB
Su Haznesi:
Yok

Electrolux 700 Cordless Cleaner Şarjlı Süpürge Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

DONANIM

TASARIM

FİLTRELEME

• Siklon Filtre Var

ÖLÇÜLER

• En 259 mm
• Boy 1008 mm
• Derinlik 250 mm
• Net Ağırlık 2.2 kg

Electrolux 700 Cordless Cleaner Şarjlı Süpürge Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.