Emiş Tipi:
Toz Torbası:
Yok
Toz Kapasitesi:
Pil Tipi:
Li-ion
Pil Voltajı:
Şarj Süresi:
4 saat
Net Ağırlık:
3.2 kg
Çalışma Süresi:

Electrolux EP82H25WET Şarjlı Süpürge Fiyatları

Electrolux EP82H25WET 800 Serisi Mop Başlıklı Kablosuz Islak&Kuru Süpürge

Satıcı: Pandora Ticaret

20.035,12 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

1 20035.12
Electrolux EP82H25WET 800 Serisi Islak ve Kuru Temizleme Yapabilen Dikey Şarjlı Süpürge, 10 Yıl Motor Garantili - Mavi

Satıcı: FLEX TEKNOLOJİ | 14 yorum

20.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 dk önce

2 20999.00
Electrolux EP82H25WET 800 Serisi Mop Başlıklı Kablosuz Islak&Kuru Süpürge

Satıcı: Anatoptan

21.779,01 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

3 21779.01
Electrolux EP82H25WET 800 Serisi Islak ve Kuru Temizleme Yapabilen Dikey Şarjlı Süpürge, 10 Yıl Motor Garantili - Mavi

Satıcı: El Sueno | 14 yorum

21.999,99 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 dk önce

4 21999.99
Electrolux Ep82h25wet 800 Serisi Mop Başlıklı Kablosuz Islak&Kuru Süpürge

Satıcı: TAŞARAVM

22.516,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

51 dk önce

5 22516.10
Electrolux WET 800 EP82H25WET Şarjlı Dikey Süpürge mavi

Satıcı: anatoptan

23.389,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

25 dk önce

6 23389.10
Electrolux WET 800 EP82H25WET Şarjlı Dikey Süpürge mavi

Satıcı: ALKANBeyazEsya

23.699,05 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

25 dk önce

7 23699.05
Electrolux Ep82h25wet 800 Serisi Mop Başlıklı Kablosuz Islak&Kuru Süpürge

Satıcı: Sizin Reyon

24.029,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

51 dk önce

8 24029.10
Electrolux Hygienic Wet 800 EP82H25WET Şarjlı Dikey Süpürge

Satıcı: Sizin Reyon

24.959,04 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

9 24959.04
Electrolux Ep82H25Wet 800 Serisi Mop Başlıklı Kablosuz Islak & Kuru Süpürge Mavi

Satıcı: SİZİN REYON

24.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

10 24999.00
Electrolux Hygienic Wet 800 EP82H25WET Şarjlı Dikey Süpürge

Satıcı: Anatoptan

25.473,06 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

11 25473.06
Electrolux Ep82H25Wet 800 Serisi Mop Başlıklı Kablosuz Islak & Kuru Süpürge Mavi

Satıcı: Anatoptan

27.099,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

12 27099.00
Hygienic Wet 800 Şarjlı Dikey Süpürge EP82H25WET 29.399,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

16 dk önce

13 29409
Electrolux WET 800 I Ep82H25Wet Şarjlı Dikey Süpürge Kot Mavi 29.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

14 dk önce

14 29999.00
Electrolux Ep82h25wet Dikey Şarjlı Süpürge 29.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

15 29999.00

Electrolux EP82H25WET Şarjlı Süpürge Fiyat Geçmişi

Electrolux EP82H25WET Şarjlı Süpürge Temel Özellikleri

Yok
Li-ion
4 saat
3.2 kg
Ses Seviyesi:
80 dB
Su Haznesi:
Var

Electrolux EP82H25WET Şarjlı Süpürge Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

DONANIM

TASARIM

ÖLÇÜLER

• En 250 mm
• Boy 1120 mm
• Derinlik 290 mm
• Net Ağırlık 3.2 kg

Electrolux EP82H25WET Şarjlı Süpürge Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.