Emiş Gücü:
Emiş Tipi:
Toz Torbası:
Var
Toz Kapasitesi:
Pil Tipi:
Li-ion
Pil Voltajı:
EPA/HEPA Filtre:
Var
Net Ağırlık:
3.2 kg

Electrolux EP83HB25UV Şarjlı Süpürge Fiyatları

Electrolux Hijyenik UV 800 I EP83HB25UV Şarjlı Dikey Süpürge

Satıcı: Pandora Ticaret

24.499,02 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

45 dk önce

1 24499.02
Electrolux 800 Serisi EP83HB25UV Kablosuz Dikey Şarjlı Süpürge | Hepsi-1-Arada Otomatik Temizlik İstasyonu, 90 dk'ya Kadar Çalışma Süresi, PowerPro Zemin Başlığı, UV Işıklı Mini Başlık | Beyaz

Satıcı: anatoptan

27.949,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

23 dk önce

2 27959
Electrolux EP83HB25UV Hijyenik UV 800 Toz Boşaltma Istasyonlu Şarjlı Dik Süpürge - Beyaz - Renk

Satıcı: pandorra teknoloji

27.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

23 dk önce

3 27999.00
Electrolux EP83HB25UV Hijyenik UV 800 Toz Boşaltma Istasyonlu Şarjlı Dik Süpürge - Beyaz - Renk

Satıcı: Hepsiburada

28.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

23 dk önce

4 28999.00
Electrolux Hijyenik UV 800 I Ep83Hb25Uv Toz Boşaltma İstasyonlu Şarjlı Dik Süpürge Beyaz 34.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

26 dk önce

5 34999.00
Electrolux Hijyenik UV 800 I EP83HB25UV Şarjlı Dikey Süpürge

Satıcı: Doppio

36.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

6 36499.00
Electrolux 800 Serisi Hygienic UV Toz Boşaltma Şarj ve Bakım İstasyonlu Kablosuz Süpürge

Satıcı: Doppio Bilişim

37.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

7 37999.00
Electrolux Ep83hb25uv 800 Serisi Hygienic Uv Toz Boşaltma Şarj Ve Bakım İstasyonlu Kablosuz Süpürge

Satıcı: MATT ELEKTRONİK

44.455,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

8 44455.50
Electrolux Hepsi-1-Arada Toz Boşaltma, Şarj Ve Bakım İstasyonu Hijyenik Uv 800 I Ep83hb25uv Dikey Şarjlı Süpürge Beyaz

Satıcı: Bizegel

44.499,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

9 44499.10
Electrolux 800 Serisi EP83HB25UV Kablosuz Dikey Şarjlı Süpürge | Hepsi-1-Arada Otomatik Temizlik İst

Satıcı: Real Shop

48.020,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

10 48020.00

Electrolux EP83HB25UV Şarjlı Süpürge Fiyat Geçmişi

Electrolux EP83HB25UV Şarjlı Süpürge Temel Özellikleri

Var
Li-ion
Var
3.2 kg
Çalışma Süresi:
Ses Seviyesi:
80 dB
Su Haznesi:
Yok

Electrolux EP83HB25UV Şarjlı Süpürge Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

DONANIM

TASARIM

FİLTRELEME

• EPA/HEPA Filtre Var

ÖLÇÜLER

• Net Ağırlık 3.2 kg

Electrolux EP83HB25UV Şarjlı Süpürge Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.