Motor Gücü (En Yüksek):
Emiş Gücü:
Emiş Tipi:
Toz Torbası:
Yok
Toz Kapasitesi:
Siklon Filtre:
Var
EPA/HEPA Filtre:
Var
Hareket Yarıçapı:
12 m

Electrolux EUFC81DB Elektrikli Süpürge Fiyatları

Electrolux UltraFlex EUFC81DB Toz Torbasız Süpürge 4.799,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

16 dk önce

1 4799.00
Electrolux EUFC81DB Ultra Flex 650 W Toz Torbasız Elektrikli Süpürge lacivert

Satıcı: EMC-BİLİŞİM-VE-TEKN.

4.949,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

26 dk önce

2 4949.00
Electrolux UltraFlex Turbo Cyclonic™ 650W Toz Torbasız Elektrikli Süpürge

Satıcı: Nethouse

5.029,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

3 5029.00
Electrolux Eufc81Db Ultra Flex 650 W Toz Torbasız Elektrikli Süpürge

Satıcı: EMC Bilişim ve Teknoloji

5.211,17 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

25 dk önce

4 5211.17
Electrolux Ultra Flex EUFC81DB 650 W Toz Torbasız Elektrikli Süpürge

Satıcı: Emc Bilişim ve Teknoloji

5.304,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

5 5304.20
Electrolux Ultraflex Eufc81db 650 W Toz Torbasız Süpürge

Satıcı: Sizin Reyon

5.401,80 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

6 5401.80
Electrolux Eufc81Db Ultra Flex 650 W Toz Torbasız Elektrikli Süpürge

Satıcı: Pandora Ticaret

5.457,62 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

25 dk önce

7 5457.62
Electrolux Ultraflex Eufc81Db Toz Torbasız Elektrikli Süpürge Mavi

Satıcı: SİZİN REYON

5.599,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

8 5599.00
Electrolux Ultra Flex EUFC81DB 650 W Toz Torbasız Elektrikli Süpürge

Satıcı: Sizin Reyon

5.702,40 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

9 5702.40
Electrolux EUFC81DB Ultra Flex 650 W Toz Torbasız Elektrikli Süpürge lacivert

Satıcı: Nethouse

5.749,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

26 dk önce

10 5749.00
Electrolux UltraFlex Turbo Cyclonic™ 650W Toz Torbasız Elektrikli Süpürge

Satıcı: Anatoptan

5.799,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

11 5799.00
Electrolux UltraFlex EUFC81DB 650 W Toz Torbasız Süpürge

Satıcı: SİZİN REYON

5.841,55 TL + Kargo

Siteye Git ❯

53 dk önce

12 5851.55
Electrolux EUFC81DB Ultra Flex 650 W Toz Torbasız Elektrikli Süpürge - Lacivert

Satıcı: Nethouse | 684 yorum

5.899,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

13 5899.00
Electrolux EUFC81DB Ultra Flex 650 W Toz Torbasız Elektrikli Süpürge - Lacivert

Satıcı: EMC&BİLİSİM&TEKN | 684 yorum

5.906,88 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

14 5906.88
Electrolux Ultra Flex Eufc81db 650 W Toz Torbasız Elektrikli Süpürge

Satıcı: Anatoptan

6.763,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

15 6763.10
Electrolux Ultra Flex Eufc81Db 650W Toz Torbasız Elektrikli Süpürge Koyu Mavi 6.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

16 dk önce

16 6999.00
Electrolux Eufc81db Toz Torbasız Elektrikli Süpürge 6.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

17 6999.00
Electrolux EUFC81DB Toz Torbasız Elektrikli Süpürge

10 yorum

6.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

16 dk önce

18 6999.00
Electrolux Ultraflex Eufc81Db Toz Torbasız Elektrikli Süpürge Mavi

Satıcı: Anatoptan

7.599,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

19 7599.00
Ultra Flex EUFC81DB Toz Torbasız Elektrikli Süpürge 650 W 8.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

54 dk önce

20 8509

Electrolux EUFC81DB Elektrikli Süpürge Fiyat Geçmişi

Electrolux EUFC81DB Elektrikli Süpürge Temel Özellikleri

Yok
Var
12 m
Net Ağırlık:
5.4 kg
Kablo Uzunluğu:
9 m
Ses Seviyesi:
76 dB
Su Haznesi:
Yok

Electrolux EUFC81DB Elektrikli Süpürge Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

DONANIM

TASARIM

• Tutma Kolu Var
• Kablo Var
• Kablo Sarıcı Otomatik
• Aksesuar Yeri Yok
• Teleskopik Boru Var
• Boru Malzemesi Çelik
• Park Pozisyonu Yatay

FİLTRELEME

• EPA/HEPA Filtre Var
• EPA/HEPA Cinsi H12
• Siklon Filtre Var

VERİMLİLİK/PERFORMANS

• Yıllık Enerji Tüketimi 24.8 kW

ÖLÇÜLER

• En 295 mm
• Boy 320 mm
• Derinlik 432 mm
• Net Ağırlık 5.4 kg
• Kablo Uzunluğu 9 m
• Hareket Yarıçapı 12 m

Electrolux EUFC81DB Elektrikli Süpürge Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.