Motor Gücü (En Yüksek):
Emiş Gücü:
Emiş Tipi:
Toz Torbası:
Yok
Siklon Filtre:
Var
EPA/HEPA Filtre:
Var
Hareket Yarıçapı:
12 m
Net Ağırlık:
5.4 kg

Electrolux EUFC82EB Elektrikli Süpürge Fiyatları

Electrolux Ultra Flex EUFC82EB 650 W Toz Torbasız Elektrikli Süpürge

Satıcı: herbutceyeuygun

6.721,13 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

1 6721.13
Electrolux Ultra Flex Torbasız 650 W Elektrikli Süpürge Güçlü Emiş Teknolojisiyle Kolay Kullanım - Siyah

Satıcı: herbutceyeuygun | 83 yorum

6.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

2 6999.00
Electrolux Eufc82eb Ultra Flex 650 W Toz Torbasız Elektrikli Süpürge

Satıcı: Aşkın Ticaret

7.439,07 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

52 dk önce

3 7439.07
Electrolux Ultra Flex Torbasız 650 W Elektrikli Süpürge Güçlü Emiş Teknolojisiyle Kolay Kullanım - Siyah

Satıcı: Sualar | 83 yorum

7.490,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

4 7490.00
Electrolux Ultraflex Eufc82eb Toz Torbasız Süpürge

Satıcı: ANKASTREZONE

8.009,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

55 dk önce

5 8009.10
Electrolux Eufc82eb Ultra Flex 650 W Toz Torbasız Elektrikli Süpürge

Satıcı: ANKASTREZONE

8.369,07 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

52 dk önce

6 8369.07
Electrolux EUFC82EB Ultra Flex 650 W Toz Torbasız Elektrikli Süpürge siyah

Satıcı: Ankastrezone

8.749,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

7 8749.00
Electrolux EUFC82EB Ultra Flex 650 W Toz Torbasız Elektrikli Süpürge siyah

Satıcı: teknodunya

8.749,99 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

8 8749.99
Electrolux UltraFlex EUFC82EB Toz Torbasız Süpürge 8.924,31 TL + Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

9 8934.31
Electrolux Ultra Flex EUFC82EB 650 W Toz Torbasız Elektrikli Süpürge

Satıcı: ANKASTREZONE

9.599,04 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

10 9599.04
Electrolux Ultraflex EUFC82EB 650 W Toz Torbasız Elektrikli Süpürge, Yıkanabilir Filtreli

Satıcı: Real Shop

15.739,78 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

11 15739.78

Electrolux EUFC82EB Elektrikli Süpürge Fiyat Geçmişi

Electrolux EUFC82EB Elektrikli Süpürge Temel Özellikleri

Yok
Var
12 m
5.4 kg
Kablo Uzunluğu:
9 m
Ses Seviyesi:
76 dB
Su Haznesi:
Yok

Electrolux EUFC82EB Elektrikli Süpürge Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

DONANIM

TASARIM

• Tutma Kolu Var
• Kablo Var
• Kablo Sarıcı Otomatik
• Teleskopik Boru Var
• Boru Malzemesi Çelik
• Park Pozisyonu Yatay

FİLTRELEME

• EPA/HEPA Filtre Var
• EPA/HEPA Cinsi H12
• Siklon Filtre Var

ÖLÇÜLER

• En 295 mm
• Boy 320 mm
• Derinlik 432 mm
• Brüt Ağırlık 8.7 kg
• Net Ağırlık 5.4 kg
• Kablo Uzunluğu 9 m
• Hareket Yarıçapı 12 m

Electrolux EUFC82EB Elektrikli Süpürge Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.