Motor Gücü (En Yüksek):
Emiş Tipi:
Toz Torbası:
Var
Toz Kapasitesi:
Siklon Filtre:
Yok
EPA/HEPA Filtre:
Var
Hareket Yarıçapı:
12 m
Net Ağırlık:
7 kg

Electrolux PURED8 PD82-ALRGT Elektrikli Süpürge Fiyatları

Electrolux PD82-ALRG Toz Torbalı Süpürge, Ultra Sessiz, 10 Yıl Motor Garantili - Beyaz

Satıcı: anatoptan | 133 yorum

12.814,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

1 12814.00
Electrolux PURED8 PD82-ALRGT Toz Torbalı Süpürge

Satıcı: Anatoptan

12.572,01 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

45 dk önce

2 12572.01
Electrolux Elektrolux Toz Torbalı Süpürge (Pd82-Alrg 900258499)

Satıcı: Pandora Ticaret

12.739,02 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

45 dk önce

3 12739.02
Electrolux PD82-ALRG Toz Torbalı Süpürge, Ultra Sessiz, 10 Yıl Motor Garantili - Beyaz

Satıcı: Hepsiburada | 133 yorum

12.819,02 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

4 12819.02
Electrolux PD82-ALRG Pure D8.2 Allergy 10 Yıl Motor Garantili 57dB Ultra Sessiz Toz Torbalı Elektrikli Süpürge

Satıcı: Anatoptan

13.399,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

5 13399.00
Electrolux Pure D8 Pd82-Alrgt 600 W 57 Db Toz Torbalı Elektrikli Süpürge

Satıcı: Anatoptan

13.794,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

58 dk önce

6 13794.10
Electrolux Pure D8 Pd82-Alrg Toz Torbalı Elektrikli Ultra Sessiz Süpürge, 10 Yıl Motor Garantili

Satıcı: ERGENÇLER ZÜCCACİYE

14.195,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

58 dk önce

7 14195.50
Electrolux Pure D8 PD82-ALRG 600 W Toz Torbalı Elektrikli Süpürge beyaz-siyah

Satıcı: ravzastore

14.462,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

47 dk önce

8 14462.50
Electrolux Pure D8 PD82-ALRGT 600 W 57 dB Toz Torbalı Elektrikli Süpürge

Satıcı: Anatoptan

14.569,07 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

9 14569.07
Electrolux Pure D8 Pd82-Alrgt 600W Toz Torbalı Elektrik Süpürgesi Beyaz 14.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

16 dk önce

10 14999.00
Electrolux PD82-ALRG Pure D8.2 Allergy 10 Yıl Motor Garantili 57dB Ultra Sessiz Toz Torbalı Elektrikli Süpürge

Satıcı: VATAN BİLGİSAYAR

14.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

11 14999.00
Electrolux Pd82-alrgt 57 dB Toz Torbalı Elektrikli Süpürge 14.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

12 14999.00
Electrolux Pure PD82-ALRG Toz Torbalı Elektrikli Süpürge 14.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

16 dk önce

13 14999.00
Electrolux Pure D8 PD82-ALRG 600 W Toz Torbalı Elektrikli Süpürge beyaz-siyah

Satıcı: mediamarkt

15.000,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

47 dk önce

14 15000.00
Electrolux Pure D8 PD82-ALRGT 600 W 57 dB Toz Torbalı Elektrikli Süpürge

Satıcı: ergençler züccaciye

15.905,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

15 15905.00
Pure D8 PD82-ALRGT Elektrikli Toz Torbalı Süpürge 16.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

20 dk önce

16 17009

Electrolux PURED8 PD82-ALRGT Elektrikli Süpürge Fiyat Geçmişi

Electrolux PURED8 PD82-ALRGT Elektrikli Süpürge Temel Özellikleri

Var
Yok
Var
12 m
7 kg
Ses Seviyesi:
57 dB
Su Haznesi:
Yok

Electrolux PURED8 PD82-ALRGT Elektrikli Süpürge Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

DONANIM

TASARIM

FİLTRELEME

• EPA/HEPA Filtre Var
• EPA/HEPA Cinsi H13
• Siklon Filtre Yok

ÖLÇÜLER

• En 300 mm
• Boy 238 mm
• Derinlik 442 mm
• Brüt Ağırlık 8.6 kg
• Net Ağırlık 7 kg
• Hareket Yarıçapı 12 m

Electrolux PURED8 PD82-ALRGT Elektrikli Süpürge Yorumları (1 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Omer S****** Profil Resmi

466 yorum

Omer S****** Bunun bir önceki modeli ZUSAN serisini kullandık.. O da 57db ile en sessizler grubundandı.. Ancak birkaç yıl sonrasından itibaren süpürgeyi kullandıkça doğası gereği sağa sola çarpar ya, bundan kaynaklı sessizlik izolasyonunu sağlayan contalarda gevşeme oldu, ses fazlalaştı ve çekim gücü giderek düşmeye başladı.. Bu kronik sorunu bu yeni modelde halletmişlerse ne ala yoksa 10 yıl sorunsuz kullanım kimse beklememeli..
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla
4 yıl önce
Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.