Max. Isıtıcı Gücü:
1300 W
Isınma Süresi:
30 sn
Çalışma Süresi:
Su Haznesi:
Var
Su Tankı Kapasitesi:
330 ml

Fakir Alina Clean 1300 W Buharlı Mop Fiyatları

Fakir Alina Clean Mop 1300 W Buharlı Temizleyici – 10'u 1 Arada Başlık Seti, Sert Zemin ve Halılar için Çok Amaçlı Kullanım - Beyaz

Satıcı: Buevin | 406 yorum

3.002,09 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

1 3002.09
Fakir Alına Clean Mop Buharlı Temizleyici

Satıcı: Buevin

2.897,08 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

2 2897.08
Fakir Alina Clean Çok Fonksiyonlu Buharlı Temizleyici

Satıcı: Buevin

2.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

3 2999.00
Fakir Alina Clean Mop 1300 W Buharlı Temizleyici – 10'u 1 Arada Başlık Seti, Sert Zemin ve Halılar için Çok Amaçlı Kullanım - Beyaz

Satıcı: Bİ-HEMTA TİCARET | 406 yorum

3.099,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

4 3099.00
Fakir Alina Clean Mop Buharlı Temizleyici

Satıcı: BUEVİN

3.233,02 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

5 3233.02
Fakir Alina Clean 1300 W Çok Fonksiyonlu Buharlı Temizleyici beyaz

Satıcı: Buevin

3.299,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

6 3299.00
Fakir Alina Clean Çok Fonksiyonlu Buharlı Temizleyici

Satıcı: Günebakan

3.559,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

7 3559.10
Fakir Alına Clean Mop Buharlı Temizleyici

Satıcı: Günebakan

3.719,07 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

8 3719.07
Fakir Alina Clean Çok Fonksiyonlu Buharlı Temizleyici

Satıcı: Trendhomes

3.737,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

9 3737.50
Fakir Alina Clean 1300 W Çok Fonksiyonlu Buharlı Temizleyici beyaz

Satıcı: aycicegi

3.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

10 3999.00
Fakir Alina Clean Mop Buharlı Temizleyici

Satıcı: Günebakan

3.999,97 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

11 3999.97

Fakir Alina Clean 1300 W Buharlı Mop Fiyat Geçmişi

Fakir Alina Clean 1300 W Buharlı Mop Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

DONANIM

TASARIM

• Tutma Kolu Var
• Kablo Var
• Kablo Sarıcı Manuel
• Teleskopik Boru Var
• Park Pozisyonu Dikey

Fakir Alina Clean 1300 W Buharlı Mop Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.