Motor Gücü (En Yüksek):
Emiş Tipi:
Toz Torbası:
Yok
Toz Kapasitesi:
Siklon Filtre:
Var
EPA/HEPA Filtre:
Var
Çalışma Süresi:
Su Haznesi:
Yok

Fakir Bolt 8159 Şarjlı Süpürge Fiyatları

Fakir Bolt 8159 Dikey Şarjlı Kablosuz Süpürge Yellow Posion

Satıcı: Pandora Ticaret

9.743,04 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

45 dk önce

1 9743.04
Fakir Bolt 8159 Dikey Şarjlı Kablosuz Süpürge Yellow Posion 400W

Satıcı: APASTORE

9.923,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

2 9923.50
Fakir Bolt 8159 Dikey Kablosuz Süpürge Sarı Renk 0,6 L Toz Haznesi ile Güçlü Emiş Teknolojisi

Satıcı: pandorra teknoloji | 14 yorum

11.985,84 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

3 11985.84
Fakir Bolt 8159 Dikey Şarjlı Kablosuz Süpürge Yellow Posion

Satıcı: Fakir Türkiye

11.993,46 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

45 dk önce

4 11993.46
Fakir Bolt 8159 Dikey Şarjlı Kablosuz Elektrikli Süpürge

Satıcı: Fakir Hausgerate Türkiye

12.095,63 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

5 12095.63
Fakir Bolt 8159 Dikey Kablosuz Süpürge Sarı Renk 0,6 L Toz Haznesi ile Güçlü Emiş Teknolojisi

Satıcı: ApaStorE | 14 yorum

12.699,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

6 12699.00
Fakir Bolt 8159 Kablosuz Dikey Şarjlı Süpürge sari

Satıcı: fakirturkiye

14.004,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

46 dk önce

7 14004.90
Fakir Bolt 8159 Kablosuz Dikey Şarjlı Süpürge sari

Satıcı: mucizefarkı

15.399,05 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

46 dk önce

8 15399.05
Bolt 8159 Yellow Posion Dikey Şarjlı Kablosuz Süpürge 23.645,88 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

11 dk önce

9 23655.88

Fakir Bolt 8159 Şarjlı Süpürge Fiyat Geçmişi

Fakir Bolt 8159 Şarjlı Süpürge Temel Özellikleri

Yok
Var
Yok

Fakir Bolt 8159 Şarjlı Süpürge Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

DONANIM

TASARIM

• Tutma Kolu Var
• Teleskopik Boru Yok
• Park Pozisyonu Dikey

FİLTRELEME

• EPA/HEPA Filtre Var
• EPA/HEPA Cinsi H10
• Siklon Filtre Var

Fakir Bolt 8159 Şarjlı Süpürge Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.