Motor Gücü (En Yüksek):
Emiş Tipi:
Toz Torbası:
Yok
Toz Kapasitesi:
Şarj Süresi:
2 saat
Siklon Filtre:
Var
EPA/HEPA Filtre:
Var
Çalışma Süresi:

Fakir Bolt X Plus Aqua 8472 Şarjlı Süpürge Fiyatları

Fakir Bolt XPlus Aqua 8472 - Moon Gray (outlet) Outlet/2.El Fiyatı 8.998,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

1 8998.20
Fakir Bolt XPlus Aqua 8472 - Moon Gray (outlet) Outlet/2.El Fiyatı 9.748,05 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

2 9748.05
Fakir Bolt x Plus Aqua 8472 Şarjlı Dikey Süpürge Outlet Teşhir Ürün - Gri Outlet/2.El Fiyatı

Satıcı: Plus Market

11.978,30 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

3 11978.30
Fakir Bolt X Plus Aqua 8472 Dikey Şarjlı Kablosuz Süpürge Moon Gray 15.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

16 dk önce

4 15999.00
Fakir Bolt X Plus Aqua 8472 Moon Gray 15.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

5 15999.00
Fakir Bolt X Plus Aqua 8472 Dikey Şarjlı Kablosuz Süpürge Moon Gray

Satıcı: Gizerler

22.967,70 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

6 22967.70
Fakir Bolt X Plus Aqua 8472 Dikey Şarjlı Süpürge

Satıcı: Fakir Türkiye

23.969,06 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

7 23969.06
Fakir Bolt X Plus Aqua 8472 Dikey Şarjlı Süpürge

Satıcı: GİZERLER

24.355,66 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

45 dk önce

8 24355.66
Fakir Bolt X Plus Aqua 8472 Dikey Şarjlı Kablosuz Süpürge

Satıcı: Fakir Hausgerate Türkiye

25.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

9 25499.00
Fakir Bolt x Plus Aqua 8472 Dikey Şarjlı Süpürge + Aprilla Şarjlı Araş Süpürgesi Hediye - Turkuaz - ARAÇ SÜPÜRGESİ HEDİYE

Satıcı: HFTeknoloji

29.760,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

10 29760.00
Bolt X Plus Aqua 8472 Moon Gray Islak ve Kuru Şarjlı Dikey Süpürge 29.998,82 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

14 dk önce

11 30008.82
Fakir Bolt x Plus Aqua 8472 Dikey Şarjlı Kablosuz Süpürge - Gri

Satıcı: HomeTech World

31.620,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

12 31620.00
Fakir Bolt X Plus Aqua 8472 Dikey Şarjlı Kablosuz Süpürge gri

Satıcı: ernpazarlama

41.398,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

13 41398.00

Fakir Bolt X Plus Aqua 8472 Şarjlı Süpürge Fiyat Geçmişi

Fakir Bolt X Plus Aqua 8472 Şarjlı Süpürge Temel Özellikleri

Yok
2 saat
Var
Su Haznesi:
Var
Su Tankı Kapasitesi:
300 ml

Fakir Bolt X Plus Aqua 8472 Şarjlı Süpürge Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

DONANIM

TASARIM

• Tutma Kolu Var
• Teleskopik Boru Var
• Park Pozisyonu Dikey

FİLTRELEME

• EPA/HEPA Filtre Var
• EPA/HEPA Cinsi H13
• Siklon Filtre Var

Fakir Bolt X Plus Aqua 8472 Şarjlı Süpürge Yorumları (1 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

hakan g***** Profil Resmi

2 yorum

hakan g***** Aman uzak durun kalitesiz kötü bi cihaz alakı birbuçuk yıl olmadı boru kısmı iki kez kırıkdı Resim
Faydalı (1) Faydalı Değil (0) Yanıtla
1 yıl önce
Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.