Motor Gücü (En Yüksek):
Emiş Tipi:
Toz Torbası:
Yok
Toz Kapasitesi:
Siklon Filtre:
Var
EPA/HEPA Filtre:
Var
Kablo Uzunluğu:
5 m
Su Haznesi:
Yok

Fakir Cooper BL 3042 Şarjlı Süpürge Fiyatları

Fakir Cooper Bl 3042 Toz Torbasız Elektrikli Süpürge Kırmızı 1.5 L Toz Hacmi ile Güçlü Emiş

Satıcı: çeyizkuşu | 16 yorum

4.682,55 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

1 4682.55
Fakir Cooper Bl 3042 Toz Torbasız Elektrikli Süpürge

Satıcı: Hausport

4.668,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

2 4668.90
Fakir Cooper Bl 3042 Toz Torbasız Elektrikli Süpürge Kırmızı 1.5 L Toz Hacmi ile Güçlü Emiş

Satıcı: TEKNOFORUMM | 16 yorum

4.687,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

3 4687.20
Fakir Cooper BL 3042 Toz Torbasız Elektrikli Süpürge kirmizi

Satıcı: HausportN11

4.867,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

4 4867.00
Fakir Cooper BL 3042 Toz Torbasız Elektrikli Süpürge kirmizi

Satıcı: TECHWORLD

4.900,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

5 4900.00
Fakir Cooper Bl 3042 Toz Torbasız Elektrikli Süpürge

Satıcı: Teknoforum Teknoloji

5.073,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

6 5073.00
Fakir Cooper Bl 3042 Toz Torbasız Elektrikli Süpürge - Kırmızı

Satıcı: bilerekal

5.224,05 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

7 5224.05
Fakir Cooper BL 3042 Toz Torbasız Elektrikli Süpürge

Satıcı: darkese

5.395,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

8 5395.00
Fakir Cooper BL 3042 Toz Torbasız Elektrikli Süpürge

Satıcı: Sarf Bilişim (artsrf)

5.399,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

9 5399.00
Fakir Cooper Bl 3042 Toz Torbasız Elektrikli Süpürge - Kırmızı

Satıcı: GİZERLER

6.284,56 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

10 6284.56
Fakir Cooper Bl 3042 Toz Torbasız Elektrikli Süpürge - Kırmızı

Satıcı: ersanhome

6.509,07 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

25 dk önce

11 6509.07
Fakir Cooper Bl 3042 Toz Torbasız Elektrikli Süpürge - Kırmızı

Satıcı: Fakir Türkiye

6.799,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

25 dk önce

12 6799.00
FAKİR Elektirikli Süpürge Cooper Bl 3042 Red

Satıcı: UĞUR AVM

6.951,97 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

8 dk önce

13 6951.97
Cooper Bl 3042 Red Toz Torbasız Süpürge 7.998,82 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

14 8008.82

Fakir Cooper BL 3042 Şarjlı Süpürge Fiyat Geçmişi

Fakir Cooper BL 3042 Şarjlı Süpürge Temel Özellikleri

Yok
Var
5 m
Yok

Fakir Cooper BL 3042 Şarjlı Süpürge Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

DONANIM

TASARIM

FİLTRELEME

• EPA/HEPA Filtre Var
• Siklon Filtre Var

ÖLÇÜLER

• Kablo Uzunluğu 5 m

Fakir Cooper BL 3042 Şarjlı Süpürge Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.