Motor Gücü (En Yüksek):
Emiş Tipi:
Toz Torbası:
Yok
Toz Kapasitesi:
Siklon Filtre:
Var
EPA/HEPA Filtre:
Var
Kablo Uzunluğu:
5 m
Su Haznesi:
Yok

Fakir Cooper BL 3048 Elektrikli Süpürge Fiyatları

Fakir Cooper Bl 3048 Toz Torbasız Elektrikli Süpürge

Satıcı: Fırsatlar alemi

4.399,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

50 dk önce

1 4399.00
Fakir COOPER BL 3048 800 W Toz Torbasız Elektrikli Süpürge gri

Satıcı: TECHWORLD

4.900,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

2 4900.00
Fakir Cooper Bl 3048 Toz Torbasız Elektrikli Süpürge - Gri

Satıcı: ENTARZ | 42 yorum

4.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

3 4999.00
Fakir Cooper Bl 3048 Toz Torbasız Elektrikli Süpürge - Gri

Satıcı: BakserLTD | 42 yorum

5.021,07 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

4 5021.07
Fakir Fakir Cooper Bl 3048 Toz Torbasız Elektrikli Süpürge Grey 800W

Satıcı: Trent Home

5.114,80 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

50 dk önce

5 5114.80
Fakir COOPER BL 3048 800 W Toz Torbasız Elektrikli Süpürge gri

Satıcı: Tokgöz-DTM

5.651,30 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

6 5651.30
Fakir Cooper BL 3048 Toz Torbasız Elektrikli Süpürge

Satıcı: Trendhomes

6.237,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

7 6237.50
Fakir Cooper BL 3048 Toz Torbasız Elektrikli Süpürge

Satıcı: darkese

6.239,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

8 6239.00
FAKİR COOPER BL 3048 Toz Torbasız Elektrikli Süpürge - Gri

Satıcı: GİZERLER

6.284,56 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

48 dk önce

9 6284.56
FAKİR COOPER BL 3048 Toz Torbasız Elektrikli Süpürge - Gri

Satıcı: MEDIAMARKT

6.664,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

48 dk önce

10 6664.00
Fakir Cooper BL 3048 Toz Torbasız Süpürge Gri 6.799,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

16 dk önce

11 6799.00
Fakir Cooper BL 3048 Toz Torbasız Elektrikli Süpürge Gri

7 yorum

6.799,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

12 6799.00
Fakir COOPER BL 3048 Toz Torbasız Elektrikli Süpürge

Satıcı: Fakir Türkiye

6.799,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

49 dk önce

13 6799.00
FAKİR Elektrikli Süpürge Cooper Bl 3048 Grey

Satıcı: UĞUR AVM

6.951,97 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

14 6951.97
Fakir COOPER BL 3048 Toz Torbasız Elektrikli Süpürge

Satıcı: Ravza Store

7.923,60 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

49 dk önce

15 7923.60
Cooper Bl 3048 Grey Toz Torbasız Süpürge 7.998,82 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

16 8008.82

Fakir Cooper BL 3048 Elektrikli Süpürge Fiyat Geçmişi

Fakir Cooper BL 3048 Elektrikli Süpürge Temel Özellikleri

Yok
Var
5 m
Yok

Fakir Cooper BL 3048 Elektrikli Süpürge Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

DONANIM

TASARIM

FİLTRELEME

• EPA/HEPA Filtre Var
• Siklon Filtre Var

ÖLÇÜLER

• Kablo Uzunluğu 5 m

Fakir Cooper BL 3048 Elektrikli Süpürge Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.