Toz Torbası:
Yok
Max. Isıtıcı Gücü:
1400 W
Isınma Süresi:
15 sn
Kablo Uzunluğu:
5 m
Su Haznesi:
Var
Su Tankı Kapasitesi:
380 ml

Fakir Duo Steam 2 in 1 Buharlı Mop Fiyatları

Fakir Duo Steam Buharlı Temizleyici 3.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

21 dk önce

1 3499.00
Fakir Duo Steam 2 In 1 Beyaz Buharlı Temizleyici

Satıcı: Venax | 19 yorum

3.972,15 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

2 3972.15
Fakir Duo Steam 2 in 1 Beyaz Buharlı Temizleyici 3.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

57 dk önce

3 3999.00
Fakir Duo Steam 2’si 1 Arada Buharlı Temizleyici 1600W El ve Dikey Kullanım Çok Amaçlı Temizlik

Satıcı: Fakir Hausgerate Türkiye

4.085,27 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

4 4085.27
Fakir Duo Steam 2’si 1 Arada Buharlı Temizleyici 1600W El ve Dikey Kullanım Çok Amaçlı Temizlik

Satıcı: Venax

4.299,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

5 4299.00
Fakir Duo Steam 2 In 1 Beyaz Buharlı Temizleyici

Satıcı: Optimize | 19 yorum

4.356,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

6 4356.00
Fakir Duo Steam 2 In 1 Beyaz Buharlı Temizleyici

Satıcı: Adak Bilisim

4.361,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

7 4361.00
Fakır Duo Steam 2in1 Buharlı Temizleyici beyaz

Satıcı: venax

4.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

8 4499.00
Fakir Duo Steam 2 İn 1 Buharlı Temizleyici

Satıcı: Fakir Türkiye

4.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

9 4999.00
Fakır Duo Steam 2in1 Buharlı Temizleyici beyaz

Satıcı: mobilyapark

5.306,55 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

10 5306.55
Fakir Duo Steam 2in1 Mop Buharlı Temizleyici

Satıcı: Hausport

5.639,92 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

10 dk önce

11 5639.92
Fakir Duo Steam 2 İn 1 Buharlı Temizleyici

Satıcı: Mobilya Park

5.790,51 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

12 5790.51
FAKIR Duo Steam 2in1 Buharlı Temizleyici Beyaz

Satıcı: Hausport

6.379,69 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

13 6379.69

Fakir Duo Steam 2 in 1 Buharlı Mop Fiyat Geçmişi

Fakir Duo Steam 2 in 1 Buharlı Mop Temel Özellikleri

Yok
1400 W
15 sn
5 m
Var
380 ml

Fakir Duo Steam 2 in 1 Buharlı Mop Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

TASARIM

• Tutma Kolu Var
• Kablo Var
• Kablo Sarıcı Manuel
• Park Pozisyonu Dikey

ÖLÇÜLER

• Kablo Uzunluğu 5 m

Fakir Duo Steam 2 in 1 Buharlı Mop İle En Çok Karşılaştırılan Süpürgeler

Fakir Duo Steam 2 in 1 Buharlı Mop Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.