Motor Gücü (En Yüksek):
Emiş Tipi:
Toz Torbası:
Yok
Toz Kapasitesi:
Siklon Filtre:
Var
EPA/HEPA Filtre:
Var
Hareket Yarıçapı:
12 m
Net Ağırlık:
7.5 kg

Fakir Filter Pro Blue Elektrikli Süpürge Fiyatları

Fakir Filter Pro Toz Torbasız Elektrikli Süpürge Blue

Satıcı: Nextron Teknoloji

13.350,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

1 13350.00
Fakir Filter Pro Toz Torbasız Elektrikli Süpürge Blue

Satıcı: Bilerekal

15.368,94 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

23 dk önce

2 15378.94
Fakir Filter Pro Blue 800 W Toz Torbasız Süpürge

Satıcı: BİZCE AVM

15.750,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

3 15750.00
Fakir Filter Pro Toz Torbasız Elektrikli Süpürge Blue - Mavi

Satıcı: Bizce Avm | 308 yorum

16.275,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

22 dk önce

4 16275.00
Fakır Fılter Pro Toztorbasız Elektrık Supurgesı Blue

Satıcı: bilerekal

16.295,03 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

5 16295.03
Fakir Filter Pro Toz Torbasız Elektrikli Süpürge Blue

Satıcı: bilerekal

16.339,05 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

25 dk önce

6 16339.05
Fakir Filter Pro 800 W Toz Torbasız Elektrikli Süpürge mavi

Satıcı: bilerekal

16.349,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

21 dk önce

7 16349.10
Fakir Filter Pro Toz Torbasız Elektrikli Süpürge Blue

Satıcı: Mordut

17.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

25 dk önce

8 17499.00
Fakir Filter Pro Toz Torbasız Elektrikli Süpürge Blue - Mavi

Satıcı: bilerekal | 308 yorum

18.015,24 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

22 dk önce

9 18015.24
Fakir Filter Pro 800 W Toz Torbasız Elektrikli Süpürge mavi

Satıcı: fakirturkiye

18.799,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

21 dk önce

10 18799.90
Fakir Filter Pro Toz Torbasız Elektrikli Süpürge Blue

Satıcı: bilerekal

23.299,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

11 23299.00
Fakır Fılter Pro Toztorbasız Elektrık Supurgesı Blue

Satıcı: Fakir Türkiye

23.969,06 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

12 23969.06
Fakir Filter Pro Toz Torbasız Elektrikli Süpürge Blue

Satıcı: Fakir Hausgerate Türkiye

25.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

13 25499.00
Filter Pro Blue Toz Torbasız Elektrikli Süpürge 29.998,82 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

14 30008.82

Fakir Filter Pro Blue Elektrikli Süpürge Fiyat Geçmişi

Fakir Filter Pro Blue Elektrikli Süpürge Temel Özellikleri

Yok
Var
12 m
7.5 kg
Kablo Uzunluğu:
8 m
Ses Seviyesi:
65 dB
Su Haznesi:
Yok

Fakir Filter Pro Blue Elektrikli Süpürge Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

DONANIM

TASARIM

• Tutma Kolu Var
• Kablo Var
• Kablo Sarıcı Otomatik
• Aksesuar Yeri Yok
• Teleskopik Boru Var
• Park Pozisyonu Dikey ve Yatay

FİLTRELEME

• EPA/HEPA Filtre Var
• EPA/HEPA Cinsi H13
• Siklon Filtre Var
• Diğer Filtreler Aktif Karbon Filtre Elektrostatik Filtre Hava Filtresi Ionizer Keçe Filtre Polen Filtresi Sünger

ÖLÇÜLER

• En 324 mm
• Boy 293 mm
• Derinlik 562 mm
• Brüt Ağırlık 11 kg
• Net Ağırlık 7.5 kg
• Kablo Uzunluğu 8 m
• Hareket Yarıçapı 12 m

Fakir Filter Pro Blue Elektrikli Süpürge Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.