Motor Gücü (En Yüksek):
Emiş Tipi:
Toz Torbası:
Yok
Toz Kapasitesi:
Siklon Filtre:
Var
EPA/HEPA Filtre:
Var
Hareket Yarıçapı:
8 m
Kablo Uzunluğu:
5 m

Fakir Freelander BL 6058 Elektrikli Süpürge Fiyatları

Fakir Freelander Bl 6058 890W Torbasız Süpürge - İndigo Blue

Satıcı: Pandora Ticaret

7.839,02 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

1 7839.02
Fakir Freelander BL 6058 Toz Torbasız Elektrikli Süpürge 890 Watt HEPA Filtreli Mavi Renk - Turuncu

Satıcı: bakucuzaal | 124 yorum

8.184,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

2 8184.00
Fakir Freelander BL6058 Toz Torbasız Elektrikli Süpürge mavi

Satıcı: AYYILDIZ-GSM

8.249,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

48 dk önce

3 8249.00
Fakir Freelander BL 6058 Toz Torbasız Elektrikli Süpürge 890 Watt HEPA Filtreli Mavi Renk - Turuncu

Satıcı: aktifexpress | 124 yorum

8.502,06 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

4 8502.06
Fakir Freelander BL 6058 Elektrikli Süpürge

Satıcı: Aktifexpress

8.575,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

5 8575.00
Fakir Freelander Bl 6058 Toz Torbasız Elektrikli Süpürge

Satıcı: elektrotoptann

8.900,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

6 8900.00
Fakir Freelander Bl 6058 890W Torbasız Süpürge - İndigo Blue

Satıcı: elektrotoptan

9.299,99 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

7 9299.99
Fakir Freelander BL 6058 Toz Torbasız Elektrikli Süpürge Indigo Blue

Satıcı: ElektroToptan

9.600,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

8 9600.00
Fakir Freelander BL6058 Toz Torbasız Elektrikli Süpürge mavi

Satıcı: elektrotoptan

9.749,99 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

48 dk önce

9 9749.99
Freelander BL 6058 Indigo Blue Orange Toz Torbasız Elektrikli Süpürge 11.998,82 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

10 12008.82

Fakir Freelander BL 6058 Elektrikli Süpürge Fiyat Geçmişi

Fakir Freelander BL 6058 Elektrikli Süpürge Temel Özellikleri

Yok
Var
8 m
5 m
Ses Seviyesi:
71 dB
Su Haznesi:
Yok

Fakir Freelander BL 6058 Elektrikli Süpürge Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

DONANIM

TASARIM

• Tutma Kolu Var
• Kablo Var
• Kablo Sarıcı Otomatik
• Aksesuar Yeri Yok
• Teleskopik Boru Var
• Park Pozisyonu Dikey ve Yatay

FİLTRELEME

• EPA/HEPA Filtre Var
• EPA/HEPA Cinsi H13
• Siklon Filtre Var
• Diğer Filtreler Kaset Filtre

ÖLÇÜLER

• Kablo Uzunluğu 5 m
• Hareket Yarıçapı 8 m

Fakir Freelander BL 6058 Elektrikli Süpürge Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.